Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 12 órás műszakosok! Ti mit...

1112 kérdése:

12 órás műszakosok! Ti mit (és mennyit) visztek ennivalónak munkába?

Figyelt kérdés

Otthonkészített szendvicsek, pl sajt,sonka,paprika, 5 db pl?

rizs,sültkrumpli otthonról,

joghurt,csoki

rendelt kaják (gondolom,ha állandóan rendelnél, az drága,és át se feltétlen tudod venni, mert kötött a szünet, max otthonra megveszed, beviszed

céges hűtőben mennyire vannak biztonságban a kaják, van-e mikrosütő

hamburger,pogácsa,akár otthoni, akár bolti

rántotthúsos szendvics, tojások,saláta akár otthon készített,akár csomagolt

virsli akár hidegen, akár otthon-főzve, akár mikrózva. (Van amúgy idő mikrózgatni? pl 45 emberre van hány mikró, stb.)

ha van is a melóhelynek büféje, ebédlője,nemtom,mennyire drága.


?

:):)


Külön is választhatjátok az 5-6-tól kezdődő, meg a 17-18-tól kezdődő műszakot, hogy melyikre mit, ha van kedvetek. (Éjjel nem kell annyi kaját enni. Inkább 8-20 óra között eszünk főleg.)



júl. 24. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

A céges hűtőről nem tudok nyilatkozni. Volt már olyan hűtő ahol kilopták a kaját, mert nem írtam rá a nevemet és volt ahol mindent bent hagytak.


Úgy kell vinni a kajákat, amiket ennél amúgyis, ha nem egy 12 órás műszakban lennél.


Azt a hibát követik el sokan, hogy ilyenkor mindenféle gyorsételt visznek vagy egyéb széhidrátdús cukros kajákat, mert egyrészt csak azt tudják gyorsan vagy munka mellett enni, másrészt meg azt kívánja a szervezet, az ad energiát.

Másrészt ha ez nem olyan eseménydús 12 óra, akkor az ember jobban rákoncentrál az evésre, előbb lesz éhes.


Vannak szüneteid a munkahelyen, 10-15 perc alatt meg tudsz ajálni, ebből a mikrózás 2 perc maximum.


Ha nem azt látják, hogy folyamatosan szünetekre járkálsz, akkor nem fognak szólni 3 darab 15 perces szünetért, de azt úgyis elmondják a munahelyen, hogy mi a preferencia, egyszerre mennyit vegyél ki maximum.

júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nappal megeszek egy valami komolyabb péksütit meg 4 zsemlét belepakolva mikor mit. Este kb. ugyanez. Meg egy valami csokit. Elfogy egy 1,5 l-es üdítő is.
júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És folyadékból mit, mennyit?

Pl 5 kisüveg,

3 nagyüveg

2 nagy+1 kicsi

nagydobozos üdítő+két nagy víz

8 kicsi szívószálas

?

:)

júl. 24. 18:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Óh,látom,már írtak,mindjárt nézem,köszönöm az eddigieket,akinek van kedve,még írhat. :)
júl. 24. 18:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam az eddigieket, köszönöm ♥, aki még akar, írhat. ♥ :) Mentek a zöldek. :)
júl. 24. 18:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Folyadékból attól függ mennyit szeretnél vinni. Nálam mindig egy 1,5 literes üveg víz van, ha elfogy, újratöltöm. Más nem akarja ezt hurcolni, ő vesz egy kis üveget, újratölti. Van aki kulacsot visz, van aki bögrét tart bent. A bögre szerintem hülyeség, hacsak nem tervezel egy kávét/teát. Csak víziváara nem jó, folyamatosan ki kell szaladgálni újratölteni.

A kulaccsal nekem az a gond, hogy folyik ki belőle a víz nekem és arra meg nem akarom, hogy CSAK a melóban ihassak, hazaúton is jó ha van nálam víz.

júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

12 órázok, de nem fizikai munka.


Mi kapunk ebédet. Egy bizonyos kaja szállítós cégtől minden műszakodra kapsz egy menüt, te választasz. Szóval az fix.

Én ezen felül szoktam vinni valamit, mondjuk 2 péksütit, egy nagy joghurtot (nem gyárit, natúr görög joghurt + méz + gyümölcs, pl. barack, áfonya, ami van + granola).

A szekrényemben van mindig valami sós keksz, meg valami édesség (lidl-ös csokis golyók, egy csoki, egy kevés gumicukor, mi van itthon éppen.) Ezt nem eszem meg minden műszakban, csak ha éppen kívánok pár falatot, akkor legyen.

Amúgy nálunk van automata is, bár én nem szoktam nagyon belőle venni semmit.

Ha éjjel megyek, viszek egy energia italt, de nem mindig iszom meg.

Amúgy inni vizet szoktam. A melóhelyemen saját kút van, ami egy ilyen tisztító gépen megy át, nagyon finom a víz belőle. Egy fém üveget töltögetek újra, igény szerint.

júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, akinek van kedve még, írhat. :)
júl. 24. 21:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Reggeliztem otthon, vittem egy 1,5l-es vizet, 2 zsömléből szendvicset délutánra meg egy adag főttételt ebédre.
júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez attól is függ, mennyit eszel egy nap. Én jelenleg reggeli-ebéd-vacsorával megvagyok, más meg eszik tízórait és uzsonnát is. Nekem is volt időszakom, hogy délelőtt 10-kor muszáj voltam egy szendvicset is benyomni, különben éhen haltam volna ebédig, gimis koromban a reggeli és az ebéd között kétszer is ettem szendvicset, most egyszerűen nem vagyok akkor éhes ilyenkor.
júl. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!