Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig érdemes várni arra...

Meddig érdemes várni arra hogy "megkedveljek" egy munkahelyet?

Figyelt kérdés

Tudom, a munkahely nem kocsma, alapvetően nem arról szól hogy hűűde jól érezzük magunkat, mert ha az anyagi kényszer nem szorítana rá, a lábunkat be nem tennénk a munkahelyre.

Mégis, napi 8 (10, 12) órát eltöltünk ott, többet mint a családunkkal.

És azért nem árt, hogy ha nem is lufik között házibuliban, de azért tűrhetően érezzük magunkat.


Meddig érdemes erre várni? Amikor új volt a munkahely, k***va szarul éreztem magam de úgy voltam vele hát új a hely, majd elmúlik.

De most már 2 éven is túl vagyok már rég nem új a hely, és ha nem is k***va szarul de szarul érzem magam és minden nap úgy megyek be hogy naaa még 1 nap ebben a ro****hadásban.... és hétfő reggel 8kor azt kérdezem hétvége mikor lesz már? Még 5 nap? Felkötöm magam... ez egy szokásos hétfő.


Meddig érdemes várni és reménykedni hátha... meddig?


júl. 21. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rosszul érzed magad ott, akkor ez nem fog javulni. Szerintem kezdj el keresni egy másik munkahelyet! Inkább próbáld meg máshol, mintsem ez a szenvedés nap, mint nap. Előbb utóbb lehet az egészséged kárára megy a napi stressz.
júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Előbb utóbb lehet az egészséged kárára megy a napi stressz."


azon már rég túlvagyok, mióta itt dolgozom Xanax függő lettem.

júl. 21. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Mégsem kötötted fel magad, és évek óta vergődsz a témán. Pszichiáter mit mondott? Ha egyszer meg tudod egy szakemberrel beszélni a nyűgöket Balázska, nem tudom mit vársz ettől az oldaltól. Amiről először kijelentetted, hogy ítéletnapig itt fog a fene enni, majd volt egy "ha mindenki eltűnne aki nyígni jár ide akkor KIÜRÜLNE a reddit... miként a GYK is", most mégis visszajársz.
júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 év után milyen csodát vársz? Szerintem nagyon max fél év. Ha nincs változás, akkor már nem is lesz. 2 év rengeteg idő egy munkahelyen.
júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján a helyzet mindig csak egyre rosszabb lesz.
júl. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"alapvetően nem arról szól hogy hűűde jól érezzük magunkat"


De, arról szól hogy jól érezzük magunkat!


[link]

júl. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kérdezzük már meg a bolti eladót a postást a futárt a buszsofőrt a zöldségest a gyári melóst az árufeltöltőt a nővért a portást a takarítót a zöldségest stb stb hogy mennyire ÉLVEZI amit csinál


megkérdezzük?

júl. 22. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Az az ő döntésük, ez pedig a tied!
júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!