Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szakot, szakmát végezze...

Milyen szakot, szakmát végezzek el, amire van kereslet a munkaerőpiacon? 29F

Figyelt kérdés
Földtudomány szakon diplomáztam, ezzel sajnos semmit nem érek, évek óta egy laborban dolgozom, különböző technológiai méréseket kell végezni, nagyon monoton, alacsony a fizetés is - nettó 350 ezer, cserébe jó a közösség, rugalmas munkahely, nincs nagy hajtás (nem egy multi). Viszont érzem hogy ebből a fizetésből nem tudok haladni, a keleti országrészben élek, itt is nagyon magasak pl. az ingatlanárak, megélhetési költségek. Milyen szakmát lenne érdemes elvégezni, ami munka mellett is teljesíthető és nem igényel műszaki tudást, rajztudást?
júl. 17. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Informatikus és azt kombináld a jelenlegi tudásoddal.
júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mire startolsz rá, - mert mire elvégzed a hozzá kapcsolódó tanulmányokat, képzéseket, már nem lesz keresett szakma, vagy túltelítetté válik!

Meg van őrülve a világ, - benne élen az emberrel - és olyan gyorsan változik minden, hogy maguk a "változások" kiagyalói is képtelenek lépést tartani ezzel, - nemhogy a változtatásokat követni akarók!

Orosz rulett bármit is tanulni!

júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld azt ami érdekel és keresd meg a módját, hogy hogyan kereshetnél vele pénzt.


Nekem pl azt mondták, hogy felesleges programozás tanulnom mert sz@r voltam matekból. Webprogramozást meg főleg ne, mert csak kidobott pénz, jön az ai, sablon oldalak mindenhol.


Mégis ezt tanultam mert ez érdekelt. És megélek belőle. Szerencsére nem csak az aaz 1 út létezik itt, hogy embereknek gyártsak weboldakat.

júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te semmilyet kérdező!


Ha így állsz hozzá, hogy kizárólag csak a pénzügyi oldalát akarod látni, akkor mindegy mit csinálsz (tanulsz), egyikben se leszel sikeres - így megélni se fogsz tudni belőle.


Ha tényleg semmi más nem érdekel a munkával kapcsolatban, csak hogy pénzt keress, akkor menj el melósnak egy építkezésre.

Nem leszel bejelentve ugyan, de ott lehet jól keresni és harctéri döglött kutyát se érdekli az elhivatottságod vagy az, hogy másnap már pl. nem mész.

aug. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"alacsony a fizetés is - nettó 350 ezer, cserébe jó a közösség, rugalmas munkahely, nincs nagy hajtás (nem egy multi). "


Én jogász végzettségű (RIASZ - os állományú) nyomozóként nem keresek ennyit, mester!


És lehet többet teszek le az asztalra, mint te valaha fogsz.

aug. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!