Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Távozó kollégának szánt...

Távozó kollégának szánt búcsúlevelet zárhatok úgy, hogy "szeretettel xy", vagy ez túlságosan feltehető?

Figyelt kérdés

júl. 17. 19:22
 1/7 A kérdező kommentje:
*félreérthető
júl. 17. 19:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem búcsúlevelet írj, hanem tartsd vele a kapcsolatot.


Nálunk is megy ez a búcsúlevelezés, aztán mikor kietette a lábát akkor mindent is mondanak rá.

júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
"baráti szeretettel" tompítja a félreérthetőséget. Bár ha olyan szeretetteljes lett volna a kapcsolatotok és közel álltatok egymáshoz, akkor nem egy ilyen távolságtartó levélben búcsúztál volna, hanem más módon. Itt maga a "szeretet" tűnik indokolatlannak.
júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Búcsúlevél távozó kollégának? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Hogy mivan?
júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Természetesen szóban is elbúcsúztam, meg még lesz is búcsúztatás.

Kis ajándék mellé gondoltam, hogy írok is valamit.

Ezt szeretném vhogy lezárni, de lehet, hogy akkor csak aláírom, és kész.

júl. 17. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Ez kb olyan mintha még küldenéd is, hogy menjen már.


Én olyasmit adnék inkabb amibol azt érzi, ha akar akkor keres megtalál vagy akármi. Pl elerhetőségem. Es nem olyat amivel csak bezárom az ajtót utána. Hogy szevaaa sok sikert.. Ha már ennyire lelkeden viseled hogy ezen rágod magad.

júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:
0%
Hatalmas barátok lehettek, ha csak azért búcsúzol mert munkahelyet vált... én a volt kollegákkal is tartom a kapcsolatot... és mindig úgy búcsúztam, hogy "találkozunk valahol, valamikor" Mondjuk én mindig hánytam az ilyen felesleges nyáladzástól...
júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!