Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha az ig.helyettes...

Mit tegyek ha az ig.helyettes meg ilyenek más kollegák elott is beszólnak hogy pl rád borítékolást se bíznék?

Figyelt kérdés

Úgy dolgozom a cégnél hogy nagyon is jó munkaerő vagyok(elottem 3 ember se tudta elvégezni a feladataim, nehezen találnak embert erre), de mobbing van mert mindenkinek vannak komplexusai.


Pl az ig.helyettes olyan munkában volt amin nagyon aggódott, állandoan megfelelési kényszeres az igazgato felé, és mikor kérdeztem segitsek e(mivek minden osztálynak köteles vagyok), szólt hogy még magán is aggódik nehogy elrontsa, aztán a kollegak elott elkezdett engem gúnyolni kritizálni, megalázóan boxzsáknak használt mintha én nem tudnék semmit.

Aztán én ugrálok munkakörön is kivul mindenkinek is bedolgozni(eleinte én vállaltam késobb meg ezt utasításba is adták), és azzal kezdett gúnyolni hogy én kimegyek szünetre.(mikozben ott álltam azzal hogy segitek, ebbol kihizta azt hogy en munkakerulő szünetre járós vagyok.)



Egy rakat ilyen van a cégnel hogy a saját frusztrációikat hogy izgul görcsöl rám verik le!


Vagy ha megdicsér az igazgato, annak is mobbing a következménye mindig.


Keresek más munkát ne ebbe az irányyba menjunk már el. Be vannak adva pályázatok. Es addig hogy oldjam ezeket meg hogy ne merjenek velem így beszélni? Nem is értem hogy mondhat ilyet? Hogy jön ehhez?


júl. 14. 13:09
 1/10 Nincstovább ***** válasza:
93%

Nos, nyilván az a legegyszerűbb, ha munkahelyet váltasz. Amennyiben erre nincs lehetőség dokumentálj. Hangfelvétel aztán munkaügyi bíróság🤷🏼‍♀️ Vagy a sarkadra állsz és kikéred magadnak ezt a hangnemet, de nem hiszem, hogy ez változtatni fog a helyzeteden.

Remélem sikerülni fog kiszakadnod ebből a légkörből. Kitartás😊

júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Mert latjak rajtad, hogy veled mindent meg lehet csinalni ez ezert jogot formalnak a szemetkedeseikre. Ne hagy magad! Kerd ki magadnak, mindenki elott, amikor rakezdik!

Es a kovetkezo mukahelyeden CSAK AZT vegezd el, ami a munkakori leirasodban szerepel, a toled telheto legjobban tovabbra is. De ott, mint mindenhol az eletben, nagyon fontos lenne, hogy tudd meghuzni a hataraidat!

júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én szinte "kényszerből" kezdtem el bedolgozni, mert a munkám ami a munkakörön belüli az tényleg gondolkodós, kimerítö, mindenféle problémamegoldásos feladat, pl szerzödésmódosításokhoz mindenféle jogszabályi háttér guberálása, de a partner technikailag nem tud eljárni a kérésünknek megfelelően, de így meg ahogy van az egész módosítás nélkül, tőlünk nem fogadják be, akkor meg állásfoglalás kérése hogy technikailag tehetetlenek nyilatkozzák le, ezzel ugye ők vállalják a felelősséget, de határidőig nem nyilatkoztak, akkor azzal a bekért de nem megválaszolt "nyilatkozattal" újabb körök a szerződés elfogadtatása kapcsán, mivel a nem nyilatkozat is nyilatkozat.


Na szóval ilyen őrjítő őszítő feladataim vannak.

És már agygörcsöt kapok néha, ez miatt szinte szükségem volt már pár olyan feladatra amiben fellélegezhetek amivel haladok mint Schumacher, így adatrögzítős könyvelős minden szir sz.rt bevállaltam, csak hogy az idegeimet "kisimítsam".


Az még rendben van hogy erre kötelezővé is tették, de hogy ugy beszélnek velem néha mint egy kutyával ahogy egymással se mernének, csak mert belém lehet rúgni(mivel más munkám még nincs és szükségem van a munkabérre.), ez már túlmegy.


Lehet tényleg úgy kellene bemennem az ig.helyetteshez hogy felveszem ha beszélünk jó? És kiteszem elé az asztalra.

Hátha akkor normálisra váltanak az ilyenek.

júl. 14. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo, nem tudom, jo otlet-e felvenni, nem tudnak belekotni a szemelyisegi jogokba? Amugy errol a bullying-rol beszeltel mar az igazgatoval? Mert szerintem kene. Hogy ez teged zavar es hitelrontas stb.
júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nincstovább ***** válasza:

#4

Ha önvédelem miatt rögzít, akkor megteheti bátra. Próbáljon meg viszont perelni, ejteni fogják az ügyet.

júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4 fejétöl vérzik. Az igazgatók, egyéb felettesek vagy lerázzák magukról, vagy őket pártolják.


Itt csak az van, hogy mert megtehetik. Ha visszaszólok akkor hárman állnak egymás mellé. Csak kiéleződne az egész.

júl. 14. 17:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, mikor egy- két nárcisztikus, elmebeteg seggfej kerül a gépezetbe. Éreztesd vele, hogy lusta, ostoba és szart sem ér. Ha te nem csinálnád meg ezeket a munkákat, összedőlne a cég. Mindenben bírálni kell, szégyenítgetni. Attól teljesen kikészül. Persze jóindulatnak álcázva.
júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7-es


Ne. Ez csak felesleges energiába kerül a Kérdezőnek.

Nagyon sajnálom a Kérdezőt.

Ha nekem lenne egy cégem kinyalnám a dolgozóim seggét.

Engem egy olyan pozícióra vettek fel, amilyen még nem volt a cégnél. Jól hangzott, elvállaltam, felvették. A cég tervei dugába dőltek illetve jegelve lettek. Azóta nem csinálok semmit. Tudják, hogy nincs munkám. Nem is könyörgök munkáért. Elfoglalom magam. iNet. Először még gyötört a lelkiismeretfurdalás amiatt, hogy nincs feladatom, nincs napi rutinom. Most már úgy gondolom ha felvették, akkor tartsanak el vagy bocsássanak el.

júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én meg itt szorgalmasan lelkiismeeetesen végzem a munkám, és ez fáj nekik szerintem a legjobban.

Nemhogy örülne ennek egy cég.

Külön energiákat tesznek abba hogy mobbingoljanak. Nekik ez fontos. Ez a fontos. De mert megtehetik csak mert ők ülnek fentebb. Visszaélés. Becauletsértés meg a stb. Szanadon kötetlen boldogan következmények nélkül.

júl. 14. 21:58
 10/10 A kérdező kommentje:

*jav becsületsértés

*szabadon

júl. 14. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!