Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lefognak nézni az irodista...

Lefognak nézni az irodista kollégáim, mert kimegyek külföldre dolgozni betanított munkásként?

Figyelt kérdés

júl. 14. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Fontos az, hogy mit gondolnak, akikhez amúgy semmi közöd?

Mindenki úgy boldogul, ahogy tud.

Mondd azt, hogy üzletvezetőnek mész. Oszt jó napot.🙂

júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Le.
júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Foglalkozz a céljaiddal ne azzal hogy ők mit gondolnak! Ök ingben keresnek 300nettot, te meg betanítottként 800at. Szerintem ez fontosabb mint a gondolataik.
júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük,úgyse fogtok többet találkozni.
júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nem látom őket
júl. 14. 11:37
 6/14 anonim ***** válasza:

Inkább az a kérdés h te meg leszel e elégedve önmagaddal ilyen helyzetben ? Tedd azt amit helyesnek látsz, hiszen más nem tudhatja h mi az igazán jó neked .

A legfontosabb h boldog légy és nem az h mások mit gondolnak.

júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Mit foglalkozol velük? Nekem közmunka volt az utolsó otthoni munkám. Rám meg irigykedtek, meg nyomták a dumát, hogy úgyse fog hosszútávra összejönni a dolog, úgyis haza fogok költözni, és fogok én még ott dolgozni velük. Ehhez képest már 16 éve kint vagyok.

A kollégáidnak szerintem már előre is az a baja, hogy nyugaton betanított melósként a dupláját fogod keresni annak, amit ők keresnek otthon irodistaként.

júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Minek mondod el egyáltalán hova mész és minek.

Mondjuk aki csak íg ytud előre lépni azt nincs nagyon miért nem lenézni, de ettől függetlenül, otthagyod őket, nem tök mindegy?

júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem csak a kollégáid.
júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Irigykednek.
júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!