Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Komolyan mondom nem ertem...

Komolyan mondom nem ertem miert nem vesznek fel egyszeru osszeszereloi munkara?

Figyelt kérdés
júl. 6. 02:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%
Lehet messze laksz onnan es nem akarják rizikozni a bejárásod vagy akármi más hasonlo.
júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
20 km-re lakok, kocsival jarnek, de amugy van tomegkozeledes is, budapesti ceg
júl. 6. 08:35
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is távol keleti migránsok dolgoznak már, olcsóak meg dolgoznak rendesen.
júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
A hiányzó képességed: nem dolgozol tál rizsért mint az import mongoloidok.
júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Most igyekszem minden politikai szálat mellőzni, de sajnos nem lehet. Ez a mai orbáni Magyarország. Nem dolgozol olyan olcsón, mint a vendégmunkások. És ez csak rosszabb lesz.
júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szolovjov ***** válasza:
100%
Szerintem cigányokra vadásznak. Azok után lehet jár valami támogatás. Az hogy használhatatlan a 99%-uk, nem érdekli őket.
júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el vagyonőrnek, ott nem számít hogy hány éves vagy, oda mindig kell az ember.
júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Azt nem vagom hogy mit szamit ha az ember elmult 40 vagy 50, nincs semmi baja, tud dolgozni

Nem mozgasserult, nem vak, megvan mindket keze, laba, van feje, szeme, szaja, fule stb

júl. 7. 06:22
 19/20 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos életkor felett már nem szívesen vesznek fel embereket gyárakba dolgozni. Gondolok itt egy 45-50 pluszos férfira, ahol már az emberek többségénél már vannak különböző egészségügyi kockázatok.

Lehet egy férfi 50 évesen teljesen egészséges, normál testalkat, vérnyomás és minden egyéb rendben van, csak azért sem fogják felvenni.

Egy huszonéves fiatalnak sokkal jobb a reakció ideje, mint egy nála 2x annyi idősnek. Nem hiába szokták mondani, hogy egy gyárimunkát csak egy bizonyos ideig lehet csinálni.

Én jómagam is dolgoztam gyárban, 21 éves koromtól, 36 éves koromig az Audiban dolgoztam, de már nagyon éreztem, hogy bekell fejeznem, mert hosszú távon ennek nem lesz jó vége. Ez alatt a 15 év alatt az Audiban a kollégáimnak több mint a 90% velem egyidős volt. 45-50 évesek is voltak, de ők már mind főnöki pozícióban, de az megint más.

Ne ragaszkodjál annyira a gyárimunkához, hidd el nem annyira jó. Keres valami más fajta munkahelyet.

júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Szerintem ez hulyeseg, ezzel az erovel aki 40 elmult azokat mind ki kene rugni

Van 50-60 eves munkatarsam is es nem dolgoznak lassabban mint a 20-30 evesek

júl. 7. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!