Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az érzem, hogy most nyáron...

Az érzem, hogy most nyáron (se) nem nagyon pörög a munkapiac. Ősszel lehet, többet fognak hirdetni?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron elég sok helyen hosszabb szabadságra mennek a vezetők és a dolgozók, nem nagyon foglalkoznak interjúztatással és több hetes, hónapos betanítással.
tegnapelőtt 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Rosszul érzed. Most is csomó hely hirdet.
tegnapelőtt 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Ősszel se lesznek olyan hirdetések ahol neked 8 áltlalánossal nettó 600ezret fizetnének semmittevését.
tegnapelőtt 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szokták mondani, hogy mindenki magából indul ki. Nekem nem 8 általánosom van. ;)
tegnapelőtt 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor légyszíves pontosíts, mert ennek a kérdésnek se füle se farka.


Milyen területen keresel állást és milyen régióban?


Mi alapján vontad le a következtetést hogy nem nagyon pörög a munkaerőpiac?


Ezek információk tudatában talán jobban megválaszolható a kérdésed.

tegnapelőtt 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Ahová kell az ember nyáron is hirdetni fognak, amennyiben nem belsősökkel töltetnek fel kb mindent. Na meg ha nem Budapesten vagy közelében keresel, akkor kb sehol sem fog "pörögni". Az sem mindegy milyen területen keresel és neked mik a tapasztalataid, megvan-e a megfelelő képzettséged egyáltalán.
tegnapelőtt 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen területen akarsz elhelyezkedni? Azért így konkrétumok nélkül nehéz segiteni
tegnap 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most, ahogy így visszagondolok, eddig minden munkahelyemen ősszel kezdtem. A nyár szerintem pangás. (Közgazdász vagyok).
tegnap 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!