Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek érdemes megbeszéln...

Szerintetek érdemes megbeszélni ezt a dolgot a kolleganőmmel?

Figyelt kérdés

Van egy kolleganőm akivel jóban voltam de 3 hónapja furán viselkedik velem.

Csak akkor szól hozzám ha én kérdezem.Ha csak 2en maradunk az irodában akkor inkább a telefont nyomkodja.

Nem tudom miért ilyen de előtte hónapokig jóban voltunk sokat beszélgettünk meg a messengeren is beszéltünk.

Most meg volt olyan,hogy nem jött dolgozni és a másik kolleganő írta hogy miket kell csinálnom.

Engem nagyon bánt a dolog és szeretnék beszélni vele. Ő meg egyik napról a másikra elfelejtett...

Munkatársam 40 felett van de hiába idősebb mégis kijöttünk..Vagy csak én hittem ezt.


32/N


jún. 27. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mással is így viselkedik, vagy csak veled?

Én személy szerint amúgy rákérdeznék, de ha nem akar róla /bármi is legyen/ beszélni, nem erőltetném.

jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Talán túl sok voltál neki. Túl nyomulós, fárasztó.
jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi feladatokat jól végezted el, amiket kért? Véletlenül sem mondtál neki valami sértőt?

Lehet az is, hogy egy másik kolléga beszélt valamit rólad, emiatt megváltozott a hozzád való viszonya.

jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valaki rossz híredet keltette neki, ő meg van olyan jellemtelen, hogy ezt egy az egyben tényként fogadta el rólad.
jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!