Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol kaphatnék segítséget?...

Hol kaphatnék segítséget? Létezik ingyenes tanácsadó?

Figyelt kérdés

47 éves vagyok. Azt hiszem kiégtem...

25 éve dolgozom szállítmányozási és logisztikai területen. Több cégnél is dolgoztam ez idő alatt. Viszont most -az elmúlt 2 évben egyre inkább- azt érzem, hányingerem van az egésztől. Szeretnék váltani.

Viszont, fogalmam sincs mire és főleg elképzelésem sincsen, hogy ezt mi váltotta ki. Nem volt soha problémám a munkaidő beosztással és a fizetést is elfogadtam, ami nem a legtöbb. Tehát, nem többet akarok keresni, hanem valami más jellegű tevékenységet. Persze, azért meg lehessen élni belőle, még ha nem is fényűzően.

Van valami lehetőségem tanácsadásra?



jún. 11. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tanácsadás lényege egy ilyen helyzetben az, hogy segít végig gondolni, hogy mihez kezdhetsz. Ezt magadtól is meg tudod csinálni. Egyrészt meg kellene vizsgálnod, hogy mihez lenne kedved, mit szeretnél csinálni. Ez a legfontosabb. Lehet különben, hogy csak elfáradtál, egy pihenés is segíthetne. Ha nem, akkor pedig jön a vizsgálódás. A legegyszerűbb dolog az, hogy találsz azon a területen más, neked tetsző munkát, mint amiben dolgozol.
jún. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Klinikai szakpszichológus, 1 onzultáció
jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Miert kéne ingyenes? Ennyire veszed komolyan magad?
jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nem ingyenes, de közel jár, és nagyon hatékony: papír és toll. Főleg naplózás és napló alapján egy agykipakolás valami minél nagyobb lapra vagy táblára. Digitálisan is van akinek működik, de keveseknek, a rendes papír vagy tábla valahogy jóval fegyelmezettebben jelen van a valóságban... Hülyeségnek meg dedós dolognak tűnik, de irgalmatlanul hatékony egy komplex önvizsgálatot előkészíteni.
jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ingyenes max. a helyi családsegítőkben van mint pszichológusi-, álláskeresési tanácsadás, de létezik mentálhigiénés is.

Fizetős a karriertanácsadó és társai: ez utóbbiak többnyire céges múlttal rendelkeznek, így könnyebben tudnának segíteni.

jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket/ lehetőségeket.

3-as: azért lenne jó ingyenes, mert nincs pénzem rá.

Albérlet, rezsi és megélhetés mellett éppen hogy kijövök.

Ha nem teljesen ingyenes, az sem nagy gond, de amit neten találtam pl életvezetési tanácsadás az közel 20 e/ alkalom és kétlem, hogy 1 elég lenne. Annyit nem tudok rászánni.

jún. 12. 02:52
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
25 eve dolgozol privát szektorban, húzóágazatban, es nincs par tizezer forintod elfekvőben? Partizezret orankent kellene megkeresned, szoval tenyleg ideje nagyon surgosen valtanod.
jún. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!