Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell mindenkinek éppen...

Miért kell mindenkinek éppen az a munka amit végzek?

Figyelt kérdés
Amióta végeztem az iskolába nem igazán sikerült elhelyezkednem a szakmámba, visszont akármit elkezdtem csinálni egyből jött egy barát/ ismerős aki kb a kollégám akart lenni.Pedig nem álom munkákat végeztem egyszer voltam ingatlanos utána egy bárban dolgoztam, ahol amint felmondtam hiába volt toxikus a "barátnőm" egyből rohant oda jelentkezni. Most visszont találtam egy olyat ahol nagyon szeretek dolgozni, de itt is ez a probléma. Munka közben találkoztam egy régi kellemetlen ismerősel aki régebben rám mozdult, majd rám írt hogy lehet kollégák leszünk mert fogta magát és jelentkezett. Ugyan itt rokonom nője akivel igazából nincs együtt csak.... Visszony van köztük is ide akar jönni. Ahol dolgozok csapatban kell dolgozni elég komolyan és nem tudom, hogyha fel is veszik őket akkor mit tudnék velük csinálni :/ főleg hogy a régi ismerős tud rólam elég sz*r dolgokat is amiket nem feltétlenül szeretnék hiresztelni oda bent. Mit tudnék ez ellen tenni? Tudom mindenkinek szíve joga ott dolgozni ahová felveszik, de miért hisz mindenki munka közvetítőnek? Felmondani ez miatt nem szeretnék, de utána már nem lenne kényelmes dolgozni.

jún. 4. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem kell.
jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Huh - mire elolvastam... Viszonylag rövid a leírás, de könyörgöm, közel 30 (!) helyesírász és nyelvhelyességi hiba... Ennél azért tessen már igényesebben írni, ha már ennyire oda vagy a munkádtól.


Nem kell tenni ellene semmit, inkább fejleszd magad, pl EQ-t.

jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én is ott fogok dolgozni.😅kollègàk leszünk
jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Es ha nem reklamoznad es kozolned mindenkivel, hol dolgozol? ;-)
jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem nézed a jó oldalát? Majd olyan is lesz, hogy jó munkatársat kapsz. Például engem 😇
jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Mert lehet azt látják, hogy te mennyire elvagy azon a munkahelyen, és kedvet kapnak ők is hozzá. Hiszen (csak) nem lehet annyira rossz, ha te is kibírod. Vehetjük úgy is, hogy úttörő vagy. Lehet eddig nem akartak abban tevékenykedni, de így hogy látják rólad, hogy ez mennyire megy, így magukban is éreznek kompetenciát, hogy nekik is fog.

Azzal, hogy gyakorlatilag bármit mondhat rólad a kollegáidnak nem tudsz mit csinálni. Ezt sajnos vedd tudomásul, és fogadd el. Ennek ez az átka.

jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!