Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkánál ha a munkáltató...

Diákmunkánál ha a munkáltató lemondja van valami kárpótlás?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy ma mentem volna dolgozni ott is voltam, és mielőtt beértem volna 2 perccel kaptam az üzenetet, hogy bocs mégse kellek, mert tűzriadó van, ne menjek be, elnézést. 1,5 óra az út nem a szomszédban van, összesen kb 4 órát elvett a napomból. Én rám meg ugyebár az vonatkozik, ha indokolatlanul nem megyek be, 48 órán belül mondom le, akkor kötbért kell fizetni, tehát kifizettetik azt amire nem mentem be, kivéve ugye ha orvosi vagy egyéb igazolással bizonyítom.

Ez fordítva nem működik esetleg?



máj. 31. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Haváriánál mégis milyen kárpótlást vársz bogaram? Értem, hogy bosszantó, de nem, nem jár semmi.
máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Egyrészt a tűzeset vis maior, másrészt nem érdekel senkit, hogy ennyire messze vállaltál munkát.
jún. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy diákszövetkezet ki küldött a strandra aztán mikor odamentem kiderült, hogy nem is tudnak rólam, se a diákszövetkezetről.


Nem kaptam semmilyen kártérítést. Ez ilyen.

jún. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

" kivéve ugye ha orvosi vagy egyéb igazolással bizonyítom."


A túzeset is hasonló kategória.

jún. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!