Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érvek a délelőttös, délutános,...

Érvek a délelőttös, délutános, éjszakás műszak mellett? Melyiket mért kedvelitek?

Figyelt kérdés

máj. 27. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyiket sem, így nincs érvem.
máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Az éjszakás műszakot úgy ahogy van tiltani kéne. Nem normális dolog, és katasztrófa amit tesz az emberrel.

Még a földjét művelő paraszt sem dolgozott éjszaka.

máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

#2

Én pl pont a délelőttösről gondolom ezt, az éjszakással semmi bajom nem volt soha, az nyugis legalább.

máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A délelőttöst szeretem. Mindig korànkelő voltam, és így 2 után marad szabadidőm.
máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 grafno ***** válasza:
100%
Én hetfo pentek 6-14.30ig vagyok es legtöbbször 11-12kor végzek. A gyerekre jut idő. Sportra jut idő. Bármit ellehet intézni meg és 10 óra szabad idő a melo után. Én csak délutános voltam pl 1430-2300 vagy 1530-2400 de ott meg sport nem volt és reggelig fenn voltam, közben neteztem és punnyadtam és 14-15kor felkelltem és mentem be megint a melóba.
máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a délelőttös a legjobb, éjszakás legrosszabb.
máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a délelőttös 8-16 között van, ez szerintem jó, nem kell annyira korán sem kelnem de itthon vagyok 5-re, ha még boltba is beugrok. A délutános 10-18 között van, ezt csak azért nem szeretem, mert nem olyan lazán indul a nap, hanem amikor megyek, már mindenki dolgozik és csak úgy belecsöppenek a közepébe. :D Az idősávval itt sincs különösebb bajom.

Éjszakás nem voltam soha, annyira nem is vonz, abban maximum annyi pozitívum lenne, hogy nyáron megúszod a kánikulában közlekedést.

Régen a 14-22 közötti délutános műszakot nem szerettem, magát az idősávot, mert reggel én nem tudok semmi hasznosat csinálni, ha utána dolgozni kell mennem, szóval ott az egész hét ment a kukába. A meló viszont nyugisabb volt délután.

máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a délutánost szerettem a legjobban. Reggeltől délig volt időm sok mindenre, majd 14-22-ig meló. Hazaértem fél 11-re és reggel 6-ig kialudtam magam. Az éjszaka sem volt rossz, de hosszútávon fárasztó. Így 50 évesen már nem vállalnám.
máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A délelőttös,mert akkor gyorsan letudom a munkát.
jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!