Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Duplafizetésért bevállalnád...

Duplafizetésért bevállalnád vagy a másikat választanád?

Figyelt kérdés
melyiket választanád?minden héten egy nappal kevesebbet kell dolgoznod,és a fizud ennyi marad,vagy még egy 8 órát lehúzol hetente,és duplaannyi fizetést kapsz. ha van kedved leírhatod mi a munkád és miért döntöttél így.
márc. 1. 11:44
A kérdező szavazást indított:
több munka duplafizetés
kevesebb munka
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg részmunkaidőben dolgozom nagyon magas fizetésért. Természetesen bevállalnék még egy napot. Így kicsit át kell szerveznem pár dolgot, de nem lenne lehetetlen egyáltalán, még így se lenne teljes munkaidő
márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg teljesen meg vagyok elégedve a fizetésemmel, szóval az extra szabadidőt választanám. Bár ehhez az is kellett, hogy az elmúlt 10 évben általában a több munkát választottam :)
márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a kevesebb munka mellett szavazok, mert számomra megfelelő a fizetésem, viszont nem akarom kevesebb szabadidőt.


Csapatvezető vagyok egy multinál, 600e fizetés / hó, heti 5 nap 8 óra munka.

márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb munka.

Mi értelme sok pénzt keresni, ha nincs időd elkölteni?

márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most eléggé kéne a pénz, mert szeretnék majd lassan lakást venni, persze hitellel. Meg hát 8 óra dupla fizuért azért elég jó üzlet, de ha lehet inkább mindennap ráhúznék 2 órát, nem hétvégén dolgoznék.
márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg plusz nap.

Hitelmentes lakassal a szabadnap lenne.

Amugy meg a munkehelyemen egesz télen 300% volt fizetve a tulora, es legalabb a cég fele benn volt hétvégén is. Volt hogy majdnem dupla fizut kaptam.

Maskor meg max 5-10 ember van benn a tobb mint 100-bol.

márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4 napos munkahét, jól keresek. Nekem a szabadidő többet megér.
márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén most eléggé laza a munkaidőm. Délelőtt 9-10 mire bemegyek, nem halok a munkába sem bele és 4-5-kor eljövök. Szóval a dupla fizetésért tulajdonképpen csak kiváltanám az eredeti munkaidőmet :D
márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy attól függ.


Ha mondjuk arról van szó, hogy minden nap bent kell maradjak 5 helyett 7-ig akkor azt bevállalnám dupla fizetésért (600 helyett 1,2 millió lenne így)


De mondjuk a hétvégémből +1 napot nem adnék oda.


Ha most újra fiatalabb lennék 30 alatt akkor simán bevállalnék több melót dupla fizetésért, hiszen így is ezt csináltam, csak nem dupla fizetésért.


Vagy bevállalnám mondjuk 3-5 évig, hogy vehessek egy jobb lakást/házat.

márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én így heti 8 óra pluszban vagyok átlagosan, szóval örülnék a dupla píznek :)
márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!