Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nektek tetszene egy női...

Ha nektek tetszene egy női munkatársatok, esetleg még érzelmeket is táplálnátok iránta, megmondanátok neki vagy hallgatnátok nehogy a munkatársi légkör megmérgeződjön?

Figyelt kérdés
Ha kölcsönösen bejöttök egymásnak akkor nincs gond ha viszont csak neked jön be a nő, akkor lehet többet nem is nagyon akar majd szóba állni veled. Ha meg elhallgatjátok akkor belülről fog bántani. Mi a jó lépés?

2023. okt. 8. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Derítsd ki beszélgetés alapján, hogy kölcsönös e.


Én rámentem a kolléganőmre, el vi vettem feleségül 4 év után.

2023. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nekem tetszik valaki, annak tudtára is adom, pont nem érdekel a munkahely, vagy bármi más.
2023. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván azt tételezem fel, hogy egyedülálló vagyok.


Ha ő is az, akkor mindenképp a tudomására hoznám neki. Ha visszautasít, akkor korrektül elviselném.

"ha viszont csak neked jön be a nő, akkor lehet többet nem is nagyon akar majd szóba állni veled" - Ha kulturáltan közeledik hozzá az ember és tudomásul veszi a visszautasítást, akkor ilyen nem fordul elő.

2023. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as az a baj hogy valamilyen szinten mindig nyomasztani fog a jelenléte.
2023. okt. 8. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked bejön, akkor egy olyan beszélgetés kapcsán hozd ezt fel, amikor olyan szinten megy a társalgás hogy ő is és te is jól érzed magad. Mert csak így random bedobni neki hogy szia tetszel meg ilyesmi azzal csak kínos lesz. De ha el is mondod neki és ő visszautasít akkor megtudod hogy ő úgy érez ahogy és akkor megy tovább az élet.
2023. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem mondanám el neki.
2023. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Viccként be szoktam dobni aztán nézem mit reagál.

Szóbeli reakció nem mérvadó, inkább hogy milyen arcot vág hozzá.


Visszautasítást én jobban szeretem minthogy folyton azon agyaljak, hogy mi lenne ha.


Kollégával még nem volt stabil párkapcsolatom de van aki időnként felugrik vacsorára.

2023. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jobb elmondani mint örökre magadba tartani.
2023. okt. 9. 10:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el valahová munka után beülni vagy ilyesmi. Biztos hamar le fog esni neki, hogy részedről nemcsak munkatársi csevelyről lenne szó. A reakciója sokat el fog árulni, és ha vissza is utasít,egy értelmes nőnél ez nem fogja megmérgezni a munkatársi viszonyt, hanem a helyén fogja kezelni.
2023. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Barátzónára nincs szükség.
2023. okt. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!