Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen érdemes barátkozni...

Munkahelyen érdemes barátkozni? Tartósak ezek a barátságok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sok közeli barátom van a volt munkahelyeimről.
2023. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NEM!


Olyasmi, mint a suli, csak lehet, hogy tovább tart 8/4/5 évnél. Tehát ha valami rosszul sül el, kerülgethetitek egymást még évekig. Én összebarátkoztam egy lánnyal, nagyon közeli kapcsolatba kerültünk. Közvetlen kollégák voltunk és tök jó volt, hogy mindig együtt vagyunk egész nap. Reggel és este meg chateltünk, meg munkaidő után is lógtunk együtt. Na, aztán kimutatta, hogy milyen is ő valójában. Én meg nem tudtam elküldeni a pi.csába, mert nem akartam feszkót a melóban, úgyhogy hagytam, hogy bántson, tettettem a jó barátot. Amikor felmondtam, végre meg tudtam neki mondani a magamét. Azóta sem beszéltünk. De ha még ott mondom meg, akkor ciki lett volna és tuti még nagyobb gyomorgörcssel jártam volna be dolgozni.

2023. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1, Nem; 2, Nem.
2023. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem!

Sajnos a munkahelyen tartózkodunk a legtöbben az életünk során, de az még nem jelenti azt, hogy barátokat kell szerezni.


A volt munkahelyemen volt egy srác, aki minden áron barátkozni akart, de én már soha, senkit nem engedek közel magamhoz.

Meg van az oka, hogy miért.

(Égettem már meg magam azért, mert közel engedtem másokat magamhoz)

Soha többet!

2023. szept. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!