Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan megtörténhet, hogy egy...

Olyan megtörténhet, hogy egy dolgozó és főnök közti verekedésben a főnök a kezdeményező?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy összebalhéznak, és a főnök üt először. Meg szokott történni? Lehet tudni ilyen esetről?

2023. aug. 5. 08:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10: A főnök szemszögéből mindenképpen úgy nézne ki, hogy okot adtam rá. Volt egy hely (kinai étterem), ahol a főnök azért kezdett el üvöltözni, meg az öklét rázni, mert nem akartam csak úgy spontán 2-3 órával tovább maradni. Verekedés ugyan nem volt, de az üvöltözés jogtalan volt, hiszen símán közölhette volna a dolgot minimum 2 nappal előre.
2023. aug. 8. 12:06
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Biztos megtörténhet, mindenesetre egy minimálisan is színvonalas, valamire való munkahelyen az emberek nem ösztönlények módjára kezelik a konfliktust, hanem az agyukat használják a konfliktusok kezelésére.
2023. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Én visszaütnék az biztos!

Sőt, vascsővel ütném a fejét.

Most!

2023. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Verekedés ugyan nem volt, de az üvöltözés jogtalan volt, hiszen símán közölhette volna a dolgot minimum 2 nappal előre."

Ilyen főnökkel nem verekedni kell, hanem otthagyni vagy leváltatni. Amelyikre képes vagy.

2023. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14: Tisztában voltam vele, hogy ezután, amikor 3 hónappal később lejár a határozott idejű szerződésem, nem fog meghosszabbítani. Így is lett. Előtte is már a bögyömben volt pár dolog miatt, tudat alatt direkt kirúgattam magamat.
2023. okt. 13. 11:29
 16/17 anonim ***** válasza:

2024 ben Az SK ban egy kínai kisfőnök felpofozott egy magyar dolgozót. (mert ott ez a megszokott)

Az meg nem volt ehhez szokva ès leverte.

Utánna meg azon volt a balhè hogy a rendőrök felvettèk a jegyzőkönyvet ès a fickót elengedtèk.

A kínaiak azt gondolták a gyár területe az egyben kínai terület ès a hatósággal rúgták össze a port.

máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jún. 19. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!