Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vasárnap délután/este felé...

Vasárnap délután/este felé más is már kezdi szabályosan rosszul érezni magát, hogy vége a hétvégének és megint jön egy újabb hét munka?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most hétfő van ami ünnep, mára is igaz, de általánosságban vasárnap van ez.


Nyilván azokra gondolok akiknek mindig szabad a hétvége és H-P dolgoznak.


2023. máj. 1. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen, minden szabadnap végén ezt a rohadt érzést tapasztalom.
2023. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ki nem? :(
2023. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Én azt szoktam érezni, hogy megint nem jutottam a hétvégére betervezett teendőim végére. Valami mindig kimarad.
2023. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

3-as vagyok szép leszavazást kaptam. Eléggé érdekel a dolog mögött az ok, de hogy ne offtopicoljam a kérdést inkább kirakok erről egy kérdést.

Viszont attól az még igaz, hogy sok modernrabszolga életet élő ember gondolja így kérdező, nem vagy egyedül.

2023. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Régen én ezt nem éreztem, kifejezetten szerettem menni. Szereztem csinálni. De nagyon gusztustalan nők vesznek körül a munkába, azok az igazi, gonosz, sz*rkeverő, rosszindulatú pletyka fészkek, akiknek sz*r az élete és másét is meg akarják keseríteni, na azóta én is utálok menni dolgozni, és ilyenkor már bennem van a rossz érzés, hogy megint majd mit kreálnak ezek a ....
2023. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Mikor hogy. Attól függ, milyen munkahelyen vagyok. Most csak simán nem akarok menni dolgozni mert inkább aludnék és pihennék, de volt már olyan munkahelyem, ahol már szombat délután 5-től csak feküdtem az ágyban és sírtam, hogy hétfőn reggel 8-ra be kell menni (fel is mondtam).
2023. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!