Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon szeretem a kaparóst....

Nagyon szeretem a kaparóst. Kaptam is a kolegáktól 1et. Kaparom..Kaparom és bejott a szám!!! 1.750.000Ft-ot nyertem vele!! De csak addig orultem,amíg megmondták,hogy ez hamis kaparós. Nagyon haragszok rájuk. Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Még mindig dunnyogok az orrom alatt, ugy atvertek. En meg jol beszoptam... fenebe, pedig mar az idei nyaralason gondolkoztam. Tok olyan volt am mint az igazi. Rákerestem, tenyleg lehet ilyet venni. Nagyon gonosz -szerintem.

2023. ápr. 4. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez kicsit olyan, mint a megsózott kávés kérdés...
2023. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
.....nem iszok kávét,nem hiszem hogy attól lennék ideges!!!
2023. ápr. 4. 15:04
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem biznek bennuk, ez eleg szanalmas huzas volt tole (ha igaz)
2023. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Jó kis poén. Úgyis erre vártál és ezért veszed a kaparósat, hogy ez az érzés meglegyen amit most megkaptál egy pár percre.

Ha ez nyugtat az egyik ismerősöm nemrég nyerte meg az egyik legnagyobb főnyereményt amit kaparóson lehet. (Nem kamu :D)

2023. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát megértelek, szerintem teljesen normális, hogy haragszol rájuk. Az ember megörül, hogy pénzhez jut, szerencséje volt, kicsit könnyebb lesz élete, megtehet olyan dolgokat is, amiket eddig nem tehetett, aztán azt mondják neki, hogy bocs, csak vicceltem. Idegesítő érzés lehet. Ők csak viccnek szánták, de szerintem is kicsinyes poén. Gimis szintű.
2023. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Menne a feljelentés hamisításért. Ha 1et hamisítottak, annyira jól ,hogy meg se fordult a fejedben, hogy nem igazi, akkor többet is lesz ott.
2023. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

".....nem iszok kávét,nem hiszem hogy attól lennék ideges!!!"

. Iszom, jó? Iszom...

2023. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
Ez legyen életed legnagyobb problémája
2023. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hat ez az...én akkor is felhúztam az agyam! A káves sztori is gonosz,de ez veri! Aki meg nyert annak gratulálok! Jaja én is ebbe a helyzetbe ereztem magam 1 kicsit. Oke...1.7 nem eleg,hogy egybol felmondjak a munkahelyen de azért jo lett volna....csak az a volna ne lett volna. Koszi,hogy meghallgattátok a nyomorom!
2023. ápr. 4. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!