Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök miért panaszkodik...

A főnök miért panaszkodik hogy nem találk munkaerőt ennyi pénzrt miközben vagy tucatnyi mindenben megfelelő életrajzot hagy válasz nélkül?

Figyelt kérdés

Rinyál hogy ennyi pénzért senkit se kap közben meg vagy 20 életrajz van a "kukában " megválaszolatlanul, ők azok akik még egy "kösz nem"-et se kapnak válaszként. És mindenben megfelelnének.


AKkor miért sír? Lenne munkaerő. Csak be kéne hívni őket interjúra. De persze ez fiatal ez öreg ez kezdő egy sokat kér egy kisgyerekes ez messze van ez cigány .... mindre van valami dumája.


De akinek ilyen igényei vannak az fizesse is meg.

Minimálbérért meg ne nézze hogy öreg meg fiatal meg nő stb.. hanem örüljön ha kap egyáltalán valakit.


2022. nov. 6. 12:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
41%

Nem értem én ezt. Eddig úgy tudtam, időtlen idők óta a vén, hugyos alkesz igazgató van az alapítványi iskolában, ő az egyetlen, aki régebb óta van ott nálad. Erre azt mondod, még a régi főnök idején kerültél oda.

Ja, amúgy meg nem tök mindegy, mennyi fizetést ajánl? Úgysem kaptok egy fillért sem: mióta felment a kannásbor ára, fizetésre már nem telik.

2022. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!