Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság bruttó 260 a fővárosb...

Manapság bruttó 260 a fővárosban az BÉR egyáltalán? Ezért kapni embert? Már olyat akinek kettőnél több foga van és a nevét is le tudja írni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy kap, csak a trollok nyomatják hogy itt már bruttó fél milla alatt fel sem kel senki dolgozni.
2022. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
A tanárok ennyit kapnak, diplomával.
2022. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, mindig van egy szerencsétlen, aki képes aládlicitálni, hogy megkapja az állást, ha az ad neki mást: lehetőséget, tapasztalatot, presztízst.


Egy ideig próbáltam ezzel versenyezni, de legyünk reálisak: nekem 200 nettó volt az abszolút minimum, amivel élni tudok. Ha valakinek nincs albérlete, már alám tud licitálni. Legutóbb olyan kapta meg a pozíciót, amire jelentkeztem volna a szakmai lehetőségek miatt, aki a szüleivel él. Kereken megmondták, hogy azért, mert neki kevesebbet kell fizetni.


És ezt egy olyan területen, ahol azért előfordulnak kifejezetten magas bérek is, csak kisebb presztízst jelent egy multinál az ezredik szakemberként ezt csinálni.

2022. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 200 nettót sem kapok. Több száz fős állami cég.
2022. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, még diplomást is kapnak ennyiért. Sőt, ennél még kevesebbért is találnak embert. Mindig van olyan aki elég szorult helyzetben van ahhoz, hogy elvállaljon kisebb pénzű munkát is, és még csak fogatlan agyatlannak sem kell lenni hozzá.
2022. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alapítványi iskolában egyet minimum kaptak
2022. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát muszáj dolgozniuk, ha máshová nem vesznek fel...
2022. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!