Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi fizetést kapnék pénztár...

Mennyi fizetést kapnék pénztárosként? 19L

Figyelt kérdés
Diákmunkán vagyok a SPAR-ban kasszásként és elég jó az órabér (szerintem) 1250Ft. Azt mondják, hogy elvileg a diákoknak jobban fizet a cég, mint a rendes dolgozóknak. Gondolkoztam rajt, hogy maradnék érettségi után egy időre dolgozni, viszont fogalmam sincs, hogy kb mennyit kaphatnék úgy. Tudom ez több mindentől is függ, de egy körülbelüli összegre lennék kiváncsi csak.

2022. márc. 20. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem kérdezed meg egy kollégád aki nem diákmunkás? Egyébként is Miskolcon 160-180 között van SPAR, Auchan. Lidl, Aldi több inkább oda mennék a helyedbe.
2022. márc. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, az is itt akart lenni.
2022. márc. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Ugynoksegen keresztul vagy, ugye? Sztem nem fogtok tobbet kapni, mint a rendes dolgozok. A sparnak tobbe kerultok, de azt az ugynokseg lenyeli. Amugy a dolgozok is biztos kiakadnanak.

Legalabbis erre felenk igy megy.

2022. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Hát ne dolgozz ilyet

Bele őrűlsz. Én sose dgoztam életemben (Max 2 hó). Nem vagyok senki kutyája. Azóta vállalkozó vagyok, konyhába se mennék el a reggelimert ilyen 200 ezekért

2022. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért kapsz többet, mert nem vonnak tőled tb-t meg szja-t.
2022. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1-es: már kérdeztem, de valamiért nem válaszoltak konkrétan. Csak annyit mondtak, hogy keveset meg hogy ne csinaljam ezt hosszú távon ilyenek (közben a többség ott van 25 éve)

3-as: igen, diákszövetkezeten keresztül. Tescóban az diák árufeltöltők is jobban kapnak, mint a rendes dolgozók és ezt biztosan tudom. Nem tetszik nekik, de nem tudnak mit csinálni.

4-es: én sem hosszútávra gondoltam max 1 év, amíg eldöntöm mit is szeretnék pontosan csinálni

2022. márc. 20. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Sparban dolgozok allandoskent, br. 300 a fizetes, irj ha gondolod es elmagyarazom.
2022. ápr. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!