Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem kéne a cégnek engem extra...

Nem kéne a cégnek engem extra fizetett szabadsággal támogatnia, hogy reggeltől estig a pályaudvaron lehessek ukrán-magyar tolmácsként, menekültsegítőként?

Figyelt kérdés

Anyanyelvi ukrántudásom van, de úgy karcsú a dolog, hogy este 6ra munka után érek a pályaudvarra.

Nem kéne a főnöknek extra fizetett szabit adni nekem, hogy 0-24ben ott lehessek? Ha már annyira segíteni akar (ő mondja!!) hát itt az alkalom.


2022. márc. 14. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
A munkahelyedet nem túlzottan érdekli, hogy a magánéletedben te mit csinálsz. Olyanról meg nem hallottam, hogy önkénteskedőnek extra szabadság járna. Ki fogja a te munkádat közben elvégezni, ha nincs ember? Meg ezzel az erővel mindenkinek adhatna, aki hirtelen menekülteket akar segíteni.
2022. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Fizessen neked azért a hóhér, hogy másokon segíts, a munkádat meg senki sem végzi helyetted, már ne is haragudj! Kiesés neki, de azért fizesse már. Jó vicc voltál.
2022. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
javaslom hogy nézd át a Munka Törvénykönyvét jó alaposan
2022. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Kiesés neki, de azért fizesse már. "


így van. KIesés, de fizesse. így van. elvégre a főnök pofázik hogy segíteni kéne -.... hát itt az alkalom tenni is valamit nem csak pofázni a semmire...


nem sok alkalmazott van azért aki anyanyelvi ukrán, így én aztán tudnék segíteni...


itt az alkalom hogy a főnök megmutassa hogy nem csak a pofája jár.

2022. márc. 14. 12:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagyra vagy az "anyanyelvi szintű" tudásoddal, ilyen faszméregető ember inkább ne menjen segíteni
2022. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Oszt most neked jobb, hogy hergeled magad a semmin? Jah, én is sajnálom ezeket a random embereket, küldtem nekik ezt-azt, de a saját családomnak azért csak nem csinálok hiányt miattuk. Ha te annyira segíteni akarsz, akkor kérjed fizetetlenre, vagy mondjál fel, de ne más fszával verd a csalánt, mert nem a te pénztárcád érzi meg. El sem tudom képzelni, hogy mit gondolsz te magadról.
2022. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész most a pályaudvarra? Hülye munkaügyes troll.
2022. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ascelpius ***** válasza:
100%
Amúgy van ilyen, nálunk például évente 2 napot lehet extra szabiként kérni önkéntes munkára (az önkéntes szervezettől igazolást kell vinni), most az ukrán helyzet miatt még plusz 2 napot adnak és nem kérnek igazolást. [német gyógyszeripari multi]
2022. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lol hogyne xD Az a te dolgod h mesz segiteni..
2022. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha akar akkor támogathat de a munkát valakinek meg kell csinálnia...

Elsődlegesen mégis egy cég ami a profitért működik nem egy menekültsegítő szolgálat

2022. márc. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!