Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gyakori, hogy a szép...

Mennyire gyakori, hogy a szép nőket kikezdik egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 15. 20:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam, de szép helyett a picsaskodóra mondanam hogy kinezik mert irritalo. Nem erdekel szebb vagy nem. De en attol fraszt kaptam amikor egy picsaskodo kolleganom miniben pucsitott a fonoknek amikor az lejott nagyertekezletre. De tenyleg ott illegette magat mint egy buta tinilany. Nem az a baj ha szep vagy csinos, en is szeretek jól kinézni, rendbe van a kormom, hajam, sminkelni is szoktam de nem jatszom a fejem. Foleg nem munka helyett. Eleg kozonseges hatast kelt. A kinezete miatt senkit nem kezdenek ki, inkabb a viselkedes ami gaz.

Amikor diák voltam dolgoztam gyarban is, ott viszont megfigyeltem a neniknel hogy dúltak fúltak minden lanyra.fiatalabb, nem ott fog megoregedni mint ők. A fiúkat nem kezdtek ki, azoknak örültek😅. Engem is utalt az egyik, aztan elmeseltem hogy en sem jókedvemben pakolgatom a konzerveket, hanem mert baromi csóró vagyok. (nyilvan ezzel mas is igy volt) utana jobb lett a helyzet, nem volt olyan flegma velem. De alapbol utaltak minden diaklanyt( pedig mindenki hajtott rendesen).

2021. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A szép nőt max a féltékeny kolléganők kezdik ki. Ez a legsanszosabb.


Pasik nem szokták, mac csak akkor kóstolgatják, ho olyan szakma, ahol nem gyakori a Szép nő.. ÉS emiatt nem veszik komolyan. - Persze lehet bizonyítani, de ha nő vagy, ráadásul szép is egy férfias szakmában, akkor ki kell vívni azt, hogy ne csak a szép nőt lássák és hogy nem értesz te hozzá.


Normális emberek meg nem kezdenek ki senkit, szóval kollektíva függő a dolog.

2021. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

gyakori.

évekig szemezgettem egy céggel ahova másfél éve jelentkeztem dolgozni, addig képeztem magam. fel is vettek, mint kiderült csak nők dolgoztak az én munkakörömben, a hab a tortán, hogy férfi főnököknek. ez így rosszabb is, mintha kizárólag nők lennének az egész társaságban. voltam 21, a többiek 35+-osak... maga volt a földi pokol, minden nap már reggeltől csipkedni próbáltak az önbizalmamból, provokáltak.. egy évig se bírtam, bőgve mondtam fel.

2021. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!