Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez normális a...

Szerintetek ez normális a munkatársamnál?

Figyelt kérdés
Az a hobbija, hogy állandóan ki akar valakit rúgatni, pedig még csak 23 éves szóval nem tudom mitől van így besavanyodva. Most épp egy olyan kolléganőre szállt rá, akivel kifejezetten jóban van. Annyi a "bűne", hogy covidos lett és egy napra bejött úgy, hogy köhögött, másnap viszont tpre ment. Erre ez a kolléganő ma mindenki füle hallattára ócsárolta, hogy oltatlanul ment nyaralni és ott szedhette össze (a felháborodó sincs oltva). Az nem gond, hogy ő egy hétig náthásan jött dolgozni, mert ő előtte nem volt nyaralni. Rákezdett, hogy ők próbálkoznak a babával és ha elkapta a covidot akkor kirúgatja. Szörnyen fárasztó mindig ezt hallgatni, engem egyszer azért akart kirúgatni, mert egy héten belül 2x is merészeltem elkésni. Próbáltuk finoman jelezni, hogy nem kellene mindenért fenyegetőzni, főleg mivel senkit sem küldenek el a hülyeségei miatt, de annál jobban mondja a magáét. Ti ilyen helyzetben jeleznétek a felettesnek? Nem azt mondom, hogy elviselhetetlen csak nagyon zavaró.
2021. aug. 31. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen jelezném,mivel felborítja a munkahelyi légkört,nálunk ilyenért rúgtak ki embert.
2021. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is jelezném a felettesnek mert,a legkört rombolja.Tipikus szaréletű aki a magánproblémái miatt másokat akar elnyomni
2021. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!