Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik drogériákban, ruhaboltokb...

Akik drogériákban, ruhaboltokban, mozikban voltak diákmunkán, szövetkezeten keresztül vettek fel titeket? Én nézegettem, de ilyen munkák nincsenek most meghirdetve, pedig nagyon szeretnék valamit dolgozni nyáron.

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2021. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Debrecen érdekel főleg, de közeli városokban is néztem.
2021. máj. 28. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
9%

A legtöbb iskola tiltja a diákoknak, hogy diákmunkára menjenek, a járvány miatt, így ha nincs kereslet, kínálat se nagyon van. Vagy ha van, akkor se hirdetik.


Ha te kivétel vagy, akkor érdemes lenne ráírnod a mindenféle diákszövetkezetekre, hogy egyáltalán tudjanak róla, hogy vagy, meg elérhető vagy.

2021. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor ezeket meg sem hirdetik, mert vannak állandó emberek, akik mindig visszájárnak egy adott helyre. De érdemes tagnak lenni a diákszövetkezetben és jelezni nekik, hogy ilyesmi munkát keresel. Én is így kerültem hasonló helyekre, (boltokba is) van amit egyáltalán nem hirdettek az oldalon, csak telefonon ajánlották. Utána már többször is visszahívtak ugyanoda, mert könnyebb azzal, akit már ismernek. De nem lehetetlen találni, mert a diákstátusz nem állandó és kellenek új emberek.
2021. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!