Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt-e már online vagy táv-mun...

Volt-e már online vagy táv-munkátok, milyen tapasztalatokat szereztetek?

Figyelt kérdés
Miféle cég volt a munkáltató, milyen jellegű munkát kellett végeznetek, csinálnotok? Kifizettek-e? Mit lehet tenni, ha nem fizetnek ki?

2021. ápr. 27. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm már több mint féléve online dolgozik.


Kb 1 hónapot dolgozott bent az irodában, majd mindenkit akit csak tudtak home officeba küldtek.


Egyetem mellett én is dolgoztam 3 hónapot otthonról. Weboldalakat teszteltem manuálisan egy diákszövetkezetnek.


Lényegében havi 3-4 órát dolgoztam, de 40 órára voltam bejelentve.


Szóval egészen magas órabéért kb semmit sem csináltam.


Teljesen meg voltak elégedve a munkámmal.

2021. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja kezdten gyakornokként egy multinál,sgyetem mellett.

A cégben mindenki 100% home orfficeban van,így a beléptetésen kívül még sosem jártam az irodában.

Elég rossz,hogy senkit nem ismerek 3 emberen kívül,őket is csak kamerán láttam.

+itthon állandóan elvonja valami a figyelmem a munkáról,kb fél óránként tartok 10 perces szüneteket.

2021. ápr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve dolgozom itthonról, tehát már a járvány előtt kezdtem. Ügyfélszolgálatos-féle vagyok, egy oldal felhasználóit terelgetem. Életem eddigi legjobb munkahelye, fejlődő cég, normális főnökök, jó fej kollégák. a fizetés meg jön minden hónapban. Ha nem jönne, akkor ugyanaz a megoldás, mint bármelyik cégnél, jogi útra kell terelni. De hozzátenném, nekem van rendes munkaszerződésem, meg bejártam tréningre, párhetente meetingekre is, tehát ez egy teljesen normális munkahely, csak nem kell fizikailag bemennem az irodába.
2021. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egy éve dolgozok itthonról és minden hónapban fizet rendesen
2021. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A barátnőm már a Covid kezdete óta home office-cal dolgozik. És nagyon bevált az ő cégüknek, sőt így sokkal jobban, gyorsabban haladnak. Azt mondta, hogy rendesen fizetnek is. Szóval eléggé jó neki. :)
2021. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A járvány előtt volt egy ilyen időszakom. Leprogramoztam a munkámat, így nem volt más dolgom, mint naponta kétszer megnyomni a gombot, meg heti 1-2x betárcsázni a semmitmondó telkókba, egyébként éltem, mint hal a vízben.
2021. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több mint egy éve dolgozok itthonról. Kifizetnek, hivatalos munka. 100%-ban itthoni. Én nagyon szeretem, mert kötetlen munkaidős, illetve szorongó antiszoc típus vagyok, és még falun is lakok, ahol nem igazán van meló, így nem kell utazgatnom sem. Pont nekem való.
2021. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ó, tehát falvainkba is elért a nagytőke kizsákmányoló szipolya
2021. máj. 19. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!