Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cégen belül piszkálnál...

Ha egy cégen belül piszkálnál lenéznél valakit, egy normális szavad sem lenne hozzá és egy ilyen alkalommal szó nélkül ököllel halántékon verne, elfogadnád hogy jogosan kaptál vagy szólnál a felettesednek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy szórakozzon a jó kva anyjával.
2020. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen fogyatékos emberek helyébe képzelném magam, akkor biztos felháborodnék, hogy mégis mit képzel magáról? Még megvédi magát a sok alázás után, és bántani merne engem?
2020. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy sejtem, magamba szállnék, tudva, hogy megérdemeltem. Átgondolnám a viselkedésemet.

De vigyázz, nincs mindenki így vele. Lehet beköpnek (ha Te akarnál ütni).

2020. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Tanú nélkül nem igen lehet igazságot tenni, így ha én kerülnék ilyen helyzetbe azt hazudnám hogy minősíthetetlen módon kezelt engem "takarodj, dolgozz kutya"

2020. dec. 7. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert léteznek tapasztalt vezetők, akik nem vesznek mindent készpénznek.
2020. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el róla őszintén, hogy miket csinál? Hadd tudjanak róla mások is. Terjeszd el róla, hogy szellemi sérült.
2020. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!