Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért hirdetnek meg többször...

Miért hirdetnek meg többször egy állást, ha vannak rá jelentkezők?

Figyelt kérdés

Minap voltam egy interjun, tobbe kevesbe inkabb csak betanitott jellegu munka, a kriterkumoknak meg munkatapasztalatnak megis feleltem nagyjabol, tul nagy berigenyt sem kertem, azt mondta a fonok van meg par interju a kovetkezo napokban kiket meghallgat es majd jelez, azota eltelt egy het es ujra fellett teve/frissitve lett az allas ugyanazokkal a kriteriumokkal.

Ennyire tokeletes embert keresnek vagy mi? Nemhiszem,hogy ~10 emberbol akit behiv, egyse lenne szimpatikus neki, ha annyira surgos a munkaero.


2020. nov. 11. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Professionön automatikus előresorolás van 2 hét után és megint újnak tűnik a hirdetés. Ez van az alapcsomagban.
2020. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Várnak jobb munkaerőre, de addig a "talán" jelölteket nem értesítik, vagy az is lehet, hogy sohasem fogják...


Ha 10 napon nem belül nem jeleznek akkor az esetek 99%-ban az nemet jelent.

2020. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10-15 nap után azért rákérdezhetsz, ha érdekel az állás. Akkor is szoktak folyamatosan hirdetni, ha több embert akarnak felvenni, és egyszerre akarják elintézni a felvételt, betanítást, ne kelljen többször vacakolni vele. Mondjuk erre rá is kérdezhetsz interjún, hogy hány embert terveznek felvenni. Nem szokták rossz néven venni, ha erről is érdeklődsz.
2020. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan állások, ahol egyáltalán nem szedik le a hirdetést, mert olyan magas értékű a munkaerő fluktuáció.
2020. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!