Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek elmenni dolgozni. Pedig...

Félek elmenni dolgozni. Pedig pici korom óta ezt szeretném. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves leszek meglett a ce jogsim meg minden papírom és nem merek pályázni melókra mert akkor el kell mennem itthonról egy fülkébe idegen emberrel pár hétre. Meg azon rettegek, hogy mennék be x céghez és mond valamit külföldi nyelven a portás aztán csak nézek mert magyarul tudok csak. Meg az is a félelmem, hogy megbüntetnek és azt sem tudom miért, valamit blablablázna aztán nem enged mert nincs pénzem fizetni, meg hasonlók.


Ott kezdődik, hogy pl. A how are you- így mondják 'hóájo , én meg magyar zenét is alig értem, főleg ha pőrgős a szöveg, nem hogy angolt ne adj Isten német.

Belföldi melóra meg nem keresnek kezdőt.



2020. aug. 5. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Tanulj meg angolul/ németül vagy elmehetsz mosogatni más országba. De komolyan nyelvtudás nélkül nem kapsz emberi munkát.
2020. aug. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én furgonon ugyan ezt éltem átt,nem tudom azt az érzést érezni amikor felkelek és el önt a félelem érzés nagyon rossz és nem egyszer volt ez már utána néztem pánik rohamnak mondják stimmelnek a tünetek is,rá akartam ülni kamionra de így szerintem nem fogok vagy csak max belföld,szar érzés egyedül pedig azt hittem bírom a magányt de nem annyira maximum 2 hetet.

Teljesen kezdőként ki menni Olaszba sírtam stb.. ki voltam sok volt na.


Mit javaslok mindenképpen belföldön keress melót,szokd meg méreteket, papír kitöltés, gps, rakodás, áru rögzítés na meg ugye ott tachográf is van ezért azt is meg kell szokni, Gyuri bácsi céghez biztos van felvetel, ne a pénz legyen először fontos.

Nekem az volt a tervem hogy B kat furgonon tapasztalat majd 7,5 tonnás tapasztalat és így felfelé, napi hazaj@rós is van Spar stb..

Ha mindenképpen külföld menj el furgonozni ott látható hogy igen is sz.pás ha kamionnal mennél szerintem ott össze is maciznád magadat főleg ha be visz egy szűk olasz, osztrák, német faluba na ott fent is akadhatsz.

Sok sikert hajrá.

Nyelvet még belföldön vagy tanulj mert tényleg sokkal jobb ha beszélsz,ha nem tudod a nyelvet van hogy sokáig értetlenkedtek és nem haladsz így az áru késik a cegednek meg ködbért kell fizeti amit tőled vonnak le.

2020. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kulfoldon meg plane nem keresnek kezdot. Es nyelvtudas nelkul soha! Meg az alapfoku tudas is keves, de mar valamire jo.

Nem azert szorongsz, mert ideges vagy, hanem jogosan. Foleg Covid, naponta valtozik az orszagok besorolasa, lazitas, szigoritas elore nem lathato.

2020. aug. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3 az árufuvarozókra jelenleg nem vonatkozik a határzár.

Egy sofőr...

2020. aug. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A francért kezdesz bele olyanba amit nem is igazán akarsz csinálni? A nyelvpara hülyeség amúgy, én is bejárzam egész európát, kicsit a közelkeletet és északafrikát német, pici angol és sok pantomim tudással, és soha nem volt gondom. Amúgy meg aratásszezon van ugyhogy kb minden mg. fuvarozó vesz fel embert.
2020. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindig csodáltam az embereket, akik nulla nyelvtudás nélkül meglépnek csak úgy a világba... nem baj kérdező, veled legalább nem fogják teleszemetelni a hírfolyamomat, hogy eltűnt, jajj, osszuk meg, mert akkor biztos meglesz, pedig csóró hülyéje valszeg tök jól van, csak nem tud egy mobiltöltőt kérni, vagy bevarrták a helyi rendfenntartók mert képtelen volt civilizált ember módon viselkedni az autópályán és még mikor megállították se bírt kommunikálni....
2020. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem céggel ( nem konkrét adószámmal hanem a főnökkel ) azt mondták azonnal tudnának fogadni, csak döntsek mit akarok, angliai fuvarok lennének. Ez tök para , így elgondolkodtam , még a várost sem hagytam el sőt a megyét is csak azért mert a autószerelőm 40km-re lakik. Dél-Somogyban lakok legközelebbi nagyváros Pécs 70 km, itt kérdezgettem a trakeszosokat , sőt még télen meg volt beszélve, hogy mehetek dupla pótos trakira, de már fel sem veszik a telefont csak ha másik számról hívom. Belföld az nekem itt halott, semmi, konkrétan semmi sincs. :) még a volán sem keres senkit, az pedig nagy szó.
2020. aug. 5. 11:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaja te már írtál ki kérdést ez tuti,jelentkezz már annyi tippet mondtam még anno,ne nemzetközire mert Belföldön is elégsok mindenre kell figyelni nem hogy külföldön,felmászank rád a migránsok aztán darab számra fizethetsz értük ha el kapnak, nem a te hibád de te leszel a felelős érte,nyelv nélkül elég ha a szomszédba el mész először, arra felé Horváth, Szlovén először ez is soknak fog tűnni ha majd ott megy a dolog lehet menni tovább.
2020. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha mindjárt bele vágsz a nemzetköziben hamar meg is lehet unni vagy be lehet sokalni tőle, úgy tudom pl a révész megy Horvátországba és Szlovénba is, de gondolom billencses meló vagy áruterítő melót végezz aztán mehetsz még angolba de 0 tudással egyedül nagyon sokat fogsz szenvedni de még akinek megy a nyelv még az is meg szenvedni az elején,Belföldön simán 350 meg lehet keresni szerintem arra felé.
2020. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!