Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha főnök lennél, akkor kit...

Ha főnök lennél, akkor kit támogatnál? Akivel szoktál szabadidőben koktélozni, vagy azt, aki már letett valamit az asztalra? (Szimpátiátokra vagyok kíváncsi.)

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
A koktélosat
2020. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Koktélozni b+... óriási! Hányan "koktéloznak" szerinted?
2020. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

További adatok:

-46 éves nő, egy lánya van, csinos az illető. (Akivel koktélozik.)

-18 éves fiú, nem ad a külsőségekre, de a munkájára igen.

Melyik a szimpatikusabb?

2020. jún. 17. 20:08
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Miért is járok koktélozni az egyikkel? 1. Ő is letett valamit az asztalra 2. rokon 3. szimpatikus

Felteszem arra akarsz kilyukadni, hogy kivételezik a koktélossal, bezzeg szegény jómunkásember.

De alapesetben támogatom mindkettőt, de ha választani kell kettőjük között, és a cég elmegy a jómunkásember nélkül is, akkor persze, hogy a koktélos marad.

2020. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy főnökként nem "koktélozok" beosztottakkal.

Jól sejtem hogy te vagy a 18 éves fiú? :-D

2020. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Aki letett valamit az asztalra.
2020. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Valakiknél biztos előny a koktél, de nem nálam. Ha átlagosan vagy azalatt végzi, nem annyira megy neki, akkor nem érdekel a koktél, a fiatalabbat támogatom, mert a munka az munka, a magánélet meg magánélet.
2020. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ha a nő jól néz ki és dugható akkor biztos őt.
2020. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én csak egy barát vagyok. A szimpátiátokra vagyok kíváncsi.
2020. jún. 17. 20:13
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Én olyan főnök lennék, aki nem koktélozik senkivel. A munkaidő utáni hazahúzást támogatom, nem szeretek kényszerbratyizgatni. A csapatépítőket is rühellem.


De az is biztos, hogy nem csak azt venném figyelembe, hogy hogyan teljesített korábban a munkaerő, hanem milyen most és milyen csapatban. Sok ember van, aki jó szakember, amíg nem kell valakivel szóbaállni. Én nem igazán tolerálnán azt, ha valaki semmibe venné a kollégákat és bomlasztaná a csapatot abban a kis időben, amíg zajlik a munka.

2020. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!