Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségivel, tapasztalatot...

Érettségivel, tapasztalatot nem igénylő irodai munkával mekkora kezdő fizetés várható Budapesten?

Figyelt kérdés

Korábban irodán dolgoztam 1 évet, ennyi az összes munkatapasztalatom. (iktatás, telefonos kapcsolattartás, levelezés, számla kiállítása, internetkezelés, office programok). Nagyjából ezeket fedték le.


Budapesten milyen kezdő fizetés várható? Több helyre is beadtam a héten 2 helyre is megyek állásinterjúra. 150-160 ezer nettó?



2020. jan. 7. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Az cégtől, munkàtól és tapasztalattól függ.

Ha egy kicsi magyar cég akik nem jelentenek be, vagy csak X órára akkor előfordulhat 150k-s nettó is de inkább a 180 jellemző, különösen a te fieldeden. Ez igaz lehet még bármilyen terület tapasztalatot nem igénylő gyakornokaira.

Ha IT, compliance, hr, vagy finance részlegen egy kicsit komplexebb/felelősségteljesebb munkakörre (tanulással) sikerül egy multinàl elhelyezkedned, akkor a maximum amit elèrhetsz az adott àllàsban 280k nettó. Ezzel a végzettséggel a maximàlis nettó fizetésed (ha feljebb jutsz a ranglétràn) kb. 350k nettó, kivéve ha valamilyen jutalékos melót fogsz ki amiben kivàló vagy, ha egy ismerős magasabb pozícióra juttat be, vagy ha kapsz valamilyen pótlékot is (műszak/veszèlyességi stb.)

Egyébkènt rossz kategóriàban van a kérdés, a pènzügyek->karrierben lenne a helye (bár értem miért keverted össze). Ez a kategória inkább a munkahelyi viselkedésről és beilleszkedésről, szociàlis konfliktusok kezeléséről szól.

2020. jan. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ja amúgy sok sikert az àllàskereséshez!
2020. jan. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az irodai munkákat annyira nem tudom, de általánosságban sok érettségivel végezhető munka van, amivel elég sokat lehet keresni, főleg, ha valaki bevállalja a túlórát is, ahol ez lehetséges.

Ha a fizetésekkel nem vagy tisztában, akkor várd meg az állásinterjú végét és konkrétan te kérdezz rá, hogy mennyit tudnak ajánlani. Ezt én sem szerettem sosem, hogy "fizetés megjelöléssel". Ha megnézünk egy külföldi álláshirdető oldalt, oda mindenhova oda vannak írva a kínált fizetések.

2020. jan. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Garantált bérminimum.
2020. jan. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ahogy 1-es írja, nettó 150 egy kis fizetés, a 180 meg egy normálisabb. Van feljebb is de oda kell a tapasztalat, kiegészítő végzettség...
2020. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Csodálnám ha a minimál + 10-20.000nél több lenne a bér.
2020. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!