Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha vagyonőrként dolgozom a...

Ha vagyonőrként dolgozom a plázába és valamennyire kigyúroma karom, van esélyem becsajzoni?

Figyelt kérdés
Bejön ez a csajoknak, tiszteletet parancsoló emberek vonzzák őket?

2019. júl. 23. 22:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
69%
Szánalmas lenne...
2019. júl. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
3%
Csak irigykedtek. A vagyonor szakma egy hivatas. Szakmunka. Szakmunkas bizit is adnak rola.
2019. júl. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
68%

Plázás vagyonőr nagyjából zéró tiszteletet parancsol.


Egyrészt nagyjából a legsemmirekellőbb munkakör. Ezzel nem azokat akarom bántani, akik jól végzik, de valljuk be a 90% azért megy oda mert lusta dolgozni, tanulni vagy már nyugdjas és kell a pénz. Pénz kevés, karrier nulla. Ráadásul plázába alapból más réeg jár vásárolgatni.


Nem mellesleg a csajok bámulása és a csajozás két külön téma.

2019. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
30%
Fatal te ne okoskodjal a csajokrol😂😂😂 Igazad van am de akkor se okoskodjal😂😂😂 kozod sincs nokhoz. A biztonsagiak megvedenek ha valami van azokat se szoljad le nem vagy te jobb.
2019. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
94%
Ha a nő a külsőre ad csupán, akkor van. Ha a nő a belsőt is nézi, akkor attól függ, mennyire illesz hozzá.
2019. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
69%

Elég kevés az esély arra, hogy pont munka közben fogsz becsajozni, de ha te ettől jobban érzed magad, akkor hajrá!

Egyébként ezt a munkát is el kell valakinek látni, és nem nyolc általános kell hozzá, tehát innentől nem tudom, hogy miért szánalmas munka, de egy korábbi kommentemben kifejtettem már azt, hogy nem létezik "alja" munka, szóval itt már nem fogom.

2019. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Én nem nézek le senkit aki dolgozik, sőt! Nálam egy jó szobafestő egyenesen kincset érne.


Én azt tartom szánalmasnak, hogy azt hiszed amiért lesz egy darab fehér inged, amire rá lesz írva, hogy "xy vagyonőr kft", attól a nők már rögtön oda lesznek érted. Értem én, hogy szerinted ez felér pl.egy Rendőrtiszti Főiskolával vagy egy tűzoltó munkájával, de nem. Kicsit többet látsz bele a szakmádba, mint amennyit valójában ér.


Ráadásul nézz körbe a vagyonőrök között! Ha az a sok hülye (tisztelet a kivételnek) is le tudta tenni, akkor nem lehet olyan nehéz szakma, amihez 160-as IQ kell.

2019. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
16.-nak: Az, hogy nulla megbecsülés jár érte, nem jelentenek be stb. pont azt támasztja alá hogy bármelyik hülye képes ellátni a feladatot. Kérdezőnek: Van esélyed de nem azért mert vagyonőr vagy. Kicsit sem tekintélyparancsoló munka.
2019. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Ja és viccesen fogsz kinézni ha csak a karodat "gyúrod ki" de nem baj, legalább ostobább már úgysem lehetsz
2019. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Pont úgy van ahogy írták egyesek a kommentjeikben: az egyik leggénezettebb szakma, és sajnos nem ok nélkül...

Én fiatal húszas éveim közepén túl járó srác vagyok aki ezt csinálja már 6 éve, közben több reszeltét is kipróbálva(üzletőrzés, kamerás, recepciós őr, irodaház őrzés, luxusingatlan őrzés, rendezvénybiztosítás, portázás) és hát, sok-sok írástudatlan, bunkó, idióta kollégának köszönhetően akik van hogy abban élik ki magukat hogy a "civileket" szívtathatják van ez a helyzet hogy a ranglétra legalja alatt vannak az őrök... (tisztelet a kivételnek: találkoztam már diplomás kollégával vagy ha nem ebből az oldalból közelítjük meg a témát, akkor találkoztam olyan kollégákkal is akik az élet bármely területén megállnák talpraesettségükkel és eszükkel a helyüket) A sok semmittevő, egész nap csak henyélő fa..ok miatt... Pont emiatt kezdtem vállalkozásba hogy minél hamarabb elhagyhassam a "pályát" mivel szakmunkásként, még ha csak sima vízszerelői munkáról is van szó 100X több az ember megbecsülése... A fizu, igen, egyre jobb, vannak helyek ahol már 1200-at is kapsz óránként DE a cégek 90% eldobható kamucég, alapbérre jelentenek be, semmit nem fizetnek utánad stb., stb. pont mint az egyik kommentáló is írta... Úgyhogy kedves kérdező, a válasz a kérdésedre: ki.aszhatod te magad akármennyire, meg beleélheted itt magad az amerikai Stathem filmek világába(mint egy csomó őr) nem leszel több mint a Kis Pistabácsi aki 10 éve áll bármelyik üzlet előtt napi 12 órában. Senki nemfog odamenni hozzád hogy "Hmmm, dejólnézel ki, van e kedved ismerkedni?" Ezzel szemben hogy ne csak negatívumot mondjak: ha jóeszű, kedves és értelmes srác vagy, és mondjuk segítőkész is, stb akkor bármi előfordulhat, pont mint bármely másik szakmában, de ezt nem befolyásolja a bicepszed vastagsága.

2019. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!