Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan, aki már...

Van köztetek olyan, aki már egyszerűen csak gyorsan lepörgetné a maradék életét?

Figyelt kérdés
Természetesen ez túl szép lenne, hogy igaz legyen, mert az egész életem egy szenvedés (most 26 vagyok) és jól végig kell még szenvednem a hátralévő évtizedeket, hogy csak azért is fájjon az élettől. Tele vagyok szorongással, komplexussal (alacsonyság, intim méret), elkeseredettséggel és motiválatlansággal. Olyan szinten elhatalmasodott rajtam, hogy nem tudok emberek között normálisan meglenni. Sosem dolgoztam még, most is egyetemista vagyok, de semmi értelme nincs, mert életképtelen vagyok. Természetesen barátnőm se volt soha, de igazából nem is akarok, hogy utána a maradék önbecsülésemet tönkrevágja. Ha belegondolok, hogy elvileg még csak most kezdődne a "java" az életnek, akkor pokolian magamba zuhanok és szó szerint semmi kedvem sincs élni. Nem akarok így (de lehetséges, hogy mégrosszabb körülmények között) végigélni 30-40 évet még. Legszívesebben lepörgetnék gyorsan mindent, hogy egyből öreg legyek és gyorsan lezárjam ezt az egész zsákutcát amibe teljesen feleslegesen beleszülettem. :(
2019. júl. 11. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne olyat keress, aki "szintén gyorsan lepörgetné maradék életét" hanem inkább pszichológus szakembert keress... Ha találsz olyat aki hasonlóan érez, lehet lenne közös téma, de ha egyikőtök sem szeretne kimászni ebből és a múltbeli csalódások, kudarcok miatti félelmek és sok illúzióból épített virtuális lelki börtönben szenvedni, akkor nem lesz túlságosan építő jellegű a kapcsolat.
2019. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokszor ezt erzem én is
2019. júl. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 26 vagyok, de elrontottam, nem kicsit, hanem nagyon.
2019. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. 29 vagyok és semmi örömöt nem találok az életben, a munkám során elért egy-két sikerélményen kívül, de rajtsm kívül azt sem értékeli senki.
2019. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 neked sincsenek barátaid akire számithatsz?
2019. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos a "barátok" tartós párkapcsolatban élnek és ha nem keresem őket rám sem bagóznak.
2019. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallod ezt én is így tapasztalom! Ennyit ér a barátság!
2019. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!