Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El fogom veszíteni a legjobb...

El fogom veszíteni a legjobb barátnőmet. Már nem bírom tovább. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmet már 4 éve ismerem, de úgy érzem teljesen kezdünk eltávolodni egymástól. Már nem tudok vele beszélgetni, teljesen megváltozott. Úgy érzem, hogy amikor őszinte vagyok vele csak megbántom. Nem akarom elveszíteni, nem akarok neki rosszat, de ezt már nem bírom tovább. Meg akarok halni. Nem bírom elviselni, hogy elveszítem az egyik legfontosabb személyt az életemből. Segítsetek kérlek.

2019. máj. 17. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Megértelek, mert én is veszítettem már el így barátnőt, százszor rosszabb volt, mint egy szakítás. De sajnos ha eltávolodtok, akkor ez a vége :(
2019. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nem akarom elveszíteni,mit tehetnék?
2019. máj. 17. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkora dramat... ez tipikus bolhabol elefantot dolog. Ha el kell valni, el kell valni.
2019. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos a barátnőd volt? Ha ennyire eltávolodik tőled, te nem vagy fontos neki, egyirányú ez a dolog. Így viszont nem barátság. Ezért nem kell meghalni. Nekem sokkal durvább módon 10 éves barátságaim mentek tönkre. Ha szeretnéd elmesélem, meg beszélgethetünk erről. Ha van kedved írj nyugodtan.
2019. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vigyázz rá!Becsüld és óvd.

És akkor talán megmarad!

2019. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!