Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szabadnapjaimon unatkozom....

Szabadnapjaimon unatkozom. Mit csináljak, amikor nagyon ráérek?

Figyelt kérdés
Két szabadnapom van egy héten, mikor dolgozom nagyon jól érzem magam, de mikor itthon vagyok, csak nézek ki a fejemből. Ti mit szoktatok csinálni, ha épp semmi dolgotok nincs?
2019. máj. 14. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Amihez épp kedvem van. Olvasok, gépezek, lemegyek ismerősökkel ha épp ráérnek és iszunk pár sört, barátnőmmel vagyok, kosarazok vagy elmegyek kondizni.
2019. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezeket szoktam csinálni: filmezés, sportolás, olvasás, takarítás, főzés.
2019. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a legjobban a barátaimmal szeretek ilyenkor találkozni, de sajnos nem mindig érnek rá. Sokszor bemegyek a városba kicsit,, utazgatni" meg nézelődni, bár ezt sokan értelmetlennek tartják. Ahogy az előttem szóló írta, a sportolás is egy remek elfoglaltság, ha pedig inkább otthon csinálnál valamit akkor szerintem egy jó sorozattal sokáig le tudja kötni magát az ember, de igazából ha van valami konkrét dolog amit szívesen csinálsz (pl festés, főzés, bármi) akkor arra is érdemes lehet időt fordítani:)
2019. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!