Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha elpazaroltam...

Mit csináljak, ha elpazaroltam teljesen a tini éveimet?

Figyelt kérdés
Nem volt soha kapcsolatom,nem vettem részt semmiben,nem követtem a mai divatot,szűz is vagyok. Az egész tini koromat eltöltöttem semmittevéssel. De ugye ez már visszafordíthatatlan. F
2019. ápr. 21. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Majd ha 35-40 évesen azt feltételezed, hogy a húszas éveidet pazaroltad el, akkor aggódhatsz.
2019. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Gondolom 22 éves vagy. :D


Nem követted a divatot. Na és?

Szűz vagy. Ezen a legkönnyebb változtatni.

A tinik általában semmittevéssel töltik a tinikorukat, leszámítva azt, hogy folyamatosan tanulnak, fejlődnek. A folyamatos bulizás és bandázás is semmittevés, nem "valami".

2019. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Semmi baj, jobb ha inkább a húszas éveidben éled ki magad, legalább nem züllesz el
2019. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Olyan dolgokkal töltötted az idődet, amit élveztél? Ha igen, akkor nincs itt semmiféle pazarlás. Nem kötelező azokat a dolgokat csinálni, amit a többség csinál. A tini évek kiélvezése azt jelenti, hogy azzal töltsd az időd, ami téged érdekel, nem pedig azt, hogy menj a csorda után.
2019. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Te még nem éltél. Minimum diszkóba el kéne menni azt jó berúgni. Mindenki meghal de nem mindenki él!!!
2019. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És szexelned is kéne, minél több növel!!
2019. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
2# hogy allapitod meg hogy 23 éves? 🤔
2019. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
bocs elirtam, 22* xx
2019. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok,csak engem ez nagyon letaglóz. Kezdj el minél hamarabb élni,hogy kevesebb időd menjen pocsékba. Én úgy fogom fel,bár lehet sokak szerint helytelenül,hogy én mar az 50et se akarom megélni,nem akarok idős lenni. Hogy 80évesen bottal járjak? Az aztán az elet... Az dobja rám az első követ,aki kifejezetten imádni fogja,ha lesz vele olyan,hogy moccani is alig tud,és 99éves... Kezdj el élni minél hamarabb,ne azokkal foglalkozz,amikkel mindenki más. Minden (99%) 16 éves lány/fiú életének a 90%a a cigi pia,ne adj isten több dolog is, ejszakázás,napi 10energiaital...és se hobbi se érdeklődési körök se edzés se sport,mert sok dolog érdekli őket. Ez most nem 99%,ezzel csak azt akartam éreztetni hogy mennyien.. Mer ilyet nem nehéz találni hidd el.
2019. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!