Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek ennyire egyedül?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, nagyon magányos vagyok. Nincsenek barátaim. A munkámon kívül nem nagyon megyek máshova. Így meg ugye nem nagyon van lehetőségem ismerkedni. De az a baj hogy nem nagyon van időm, erőm semmire hétköznaponként munka után.

Hogyan változtassak?

Ráadásuk nem vagyok egy beszédes, társasági ember aki könnyen ismerkedni. Mit csináljak hogy legyenek olyanok akikkel találkozhatok, meg hogy legyen barátnőm?


Hogyan jussak ki ebből a magányos életből, amiben már rég óta benne vagyok?


Üdv.


2019. ápr. 18. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Az tiszta sor, hogy hétköznap munka után pihenni akarsz, de mi van a hétvégékkel? El kell járogatni és ismerkedni. Vagy összeszeded magad, vagy magányos maradsz. Senki sem fog eléd állni, hogy "helló, legyünk barátok", meg "szia lehetek a barátnőd?". Valami motivációd legyen. Gondolj arra, hogy most éled a legjobb éveidet, később majd mennyire bánni fogod, hogy huszonévesen otthon üldögéltél!
2019. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze 1-es, rakjad még csak rá a terheket. A tanácsod egyenértékű azzal, mintha egy depressziós embernek azt mondanád, hogy "legyél vidám".
2019. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel a problémával..
2019. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!