Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem minek kellett megszületnem?

Nekem minek kellett megszületnem?

Figyelt kérdés
Egész életemben magányos voltam,és vagyok is. Az élet összes területén kudarcot vallottam,szinte semmi sikerélményem nem volt. Semmi jót nem kaptam senkitől,csak rosszat,és csak azért nem öltem meg magamat,mert van bennem még életösztön,és remény,hogy egyszer jóra fordul minden. De a remény is kezdd elveszni. Vesztesnek érzem magamat. Van más is ezzel így?
2019. febr. 11. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi vagyunk a sors fintora. De igazából ahogy halad előre az életem, én látom megvillanni azt a bizonyos fényt az alagút végén. Csak te kellesz hozzá, hogy változást érj el, nem más.
2019. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, en is igy vagyok ezzel. Az elet nem mindenkinek jo,nekunk valamiert ez jutott. Igazabol az egesz elet egy folosleges szenvedes es kuzdelem. Lehet jonni a pozitiv sablonszovegekkel, de van aki nem tud valtoztatni a sorsan, akarhogy is probalkozik. En mar beletorodtem ,hogy nekem ez jutott ebben az eletben.
2019. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így vagyok ezzel én is, 100%-ban. Nem tudom ki vagyok és miért élek, jelenlegi formámban értelmetlen a létezésem. Külsőm hulladék, belsőm szintén, barátaim nincsenek, kapcsolatom sosem volt, dolgozom, de negyedannyit keresek mint egy átlagos korombeli, ezen kívül azt sem tudom mit akarok csinálni, mit szeretnék és mihez értenék igazán.
2019. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Igaz hogy "csak" 18 vagyok, de nekem már nincs értelme tovább élnem egyedül. Lúzer vagyok.
2019. febr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Találj magadnak egy hobbit!

Előbb utóbb úgy is találsz valamit amiben jó vagy, és sikeres lehetsz!

2019. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!