Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez hogy fog elmúlni?

Ez hogy fog elmúlni?

Figyelt kérdés
Nincs jó kedvem, nem tudok semminek örülni, nincs kedvem társaságban lenni. Nem szeretem magam. Ez kb egy éve, de most az eddigi legerosszabb 19L

2018. szept. 25. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Depressziónak hangzik. magától is elmúlhat,de ha úgyérzed pszichológustól is kérhetsz segítséget.
2018. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, de nem tudok pszihológusra költeni.
2018. szept. 25. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérhetsz háziorvosi beutalót, így ingyenesen is mehetsz. Visszont én is megpróbálhatok segíteni, ha gondolod.
2018. szept. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak meghalgatni. 2/3 voltam vagy, hogy írjam. :)
2018. szept. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy ha megismered önmagad, hogy mi akadályoz meg a boldogságban, és hogyan tudnád ezt megszüntetni. Ha megkérdezed magadtól, hogy miért nem szereted magad, mi jut először eszedbe?
2018. szept. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló érzéseim vannak. Nekem talán úgy múlna el, ha megnyerném az ötös lottót.

Rám írhatsz, ha gondolod :) 19F

2018. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!