Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudtok olyan oldalakat,...

Tudtok olyan oldalakat, fórumokat ahol lehet beszélgetni emberekkel, témától függetlenül, chaten?

Figyelt kérdés

Itt az év vége,a legtöbben mennek valahová barátokkal stb.Én pedig szokás szerint egyedül vagyok.

27f


2016. dec. 31. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár itt is találhatsz Skype partnereket.
2016. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mesélj magadról itt valamit... tudok én is ilyen oldalt, pl ez se olyan rossz, ahol vagyunk. :P

Bár olykor tű a szénakazalban. :))

2016. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez az oldal nem ismerkedésre van kitalálva.Aki esetleg szeretne az tudja használja a privátot.Furcsa itt,szerintem az emberek legalább felével van valami gond.
2016. dec. 31. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem vagy se túl rugalmas, se túl kreatív. :) De hát keresgélj csak tovább akkor... ;)
2016. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mik,kik szerint.

Elég rugalmas vagyok,kreatív annyira nem.

2017. jan. 1. 09:17
 6/7 anonim ***** válasza:
anotlak?:d
2017. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az anotalk egy vicc.Zsákbamacska mivel nem lehet profilt beállítani hitelesíteni,bárki bárkinek kiadhatja magát.
2017. jan. 14. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!