Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy érjem el hogy ne érdekelj...

Hogy érjem el hogy ne érdekeljen a magány? 16/L

Figyelt kérdés

Csúnya, esetlen, csendes és kövér vagyok valamint szeretem a horrort.

Nincs senki aki egy jó szót szólna hozzám. Megértem mert egy genetikai roncs vagyok. Engem ez bánt. Mivel egyedül fogok meghalni senkit sem érdeklek majd. Rossz egyedül. Hogy tudnám ezt megszokni? 7-14évesen még megszokott volt egyedül. De már párszor kihasználtak és elszoktam ezért a magánytól. Van ötletetek hogyan zökkenjek vissza?



2016. aug. 27. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudod azt elérni, hogy eltereled a figyelmedet. Írtad szereted a horrort, hát akkor nézz sok horrorfilmet, olvass rémtörténeteket, esetleg rajzol valami ijesztő figurákat.

Vagy még mindig ott a lehetőség, hogy változtatsz ezen, nyitsz mások felé.

2016. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csúnya vagyok, kövér, nimcs nagy szám, alacsony vagyok és így ciki lehet velem mutatkozni. Próbáltam barátkozni. Volt három barátnőm. De meguntak. Inkább maradok egyedül. Nem szeretnék ilyesmivel szembesülni.
2016. aug. 27. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Mintha én írtam volna..:(
2016. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legnagyobb gond ezzel az, hogy olyan mint a boldogság. Egyszer akár csak egy pillanatra megtapasztalod azt, hogy milyen lehet egy úgymond normális ember élete, és onnantól mivel akkor jobban érzed magad, folyton hiányozni fog az érzés. Én tudom milyen, folyton folyvást az életem olyan hogy egy kis olyan dolog történik, ami által meglátom hogy milyen lenne boldognak lenni, aztán váratlan pofonként minden széthullik és igazi mély depresszióba esek. Persze barátaim nincsenek, a kapcsolataim mind zátonyra futottak, és hát elég katasztrófa minden úgy ahogy van.


Amit ebből ki akartam hozni, hogy bármit csinálsz, akár csak egy pillanatig nem kötöd le magad a magány mindig szépen vissza fog köszönni, és eléggé tönkre tudja tenni az életedet. Már csak a fogalmazásmódodból is látszik hogy a folyamat már elkezdődött.


Én sok kitartást kívánok neked, remélhetőleg egy hasonló helyzetű emberben barátra lelsz majd, ugyanis saját tapasztalatból azok tudnak jó barátok lenni az ember számára, akik hasonló dolgokon mentek át mint ő maga, ezáltal megértik a dolgait.

2016. aug. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sportolj valamit. Akkor 1 év után már nem leszel se csúnya se kövér és önbizalmad is lesz.

Ha mégsem sporttársakkal is lehet barátkozni.

2016. aug. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokáig nem voltam fent és elég sok üzenetet küldtetek. Nem írtam vissza mert inkább itt válaszólnék rájuk. 52kg és 154cm vagyok és higgyétek el a test tömeg index nem szent dolog. Fiúm nem volt még.
2016. szept. 2. 23:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bíztató szavakat. Nem szeretnék netes barátokat. A szánalom barát is olyan mint a felszínes.
2016. szept. 2. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!