Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyen emberként mennyi esélyem...

Ilyen emberként mennyi esélyem van társat találni?

Figyelt kérdés

Szeretek komolyabb témákról beszélgetni, meg értelmes emberekkel körülvenni magam. Azt vettem észre, hogy az emberek nagy része állandóan felszínes dolgokkal foglalkozik, egyszerűen nem képesek a facebookon és önmaguk fényképezésén továbblépni. Ezt nem elítélésként írom, csak ettől többre vágyom. Szeretek természetesen hülyéskedni is néha, de nem állandóan. Van erre még igény a mai világban, vagy már csak az tud érvényesülni, aki állandóan szórakoztatja a többi embert?


22/f


2015. okt. 23. 22:32
 1/5 anonim válasza:
90%
Jajj Te nagyon kis butus vagy persze hogy van esélyed találni párt sőt annyi esélyed van szinte mint a mai "tipikus" embereknek. Sok hozzád hasonló lány van még ezen a világon! :)
2015. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te nagyon kis butus:D xd
2015. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te kis huncut :$
2015. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze :) És fiúban jobban megbecsülik az ilyet, hidd el :) Lány vagyok és hasonlóan gyűlölöm a felszínességet, szeretem a mély beszélgetéseket. Ennek ellenére viszont akikkel eddig jártam, nem jöttem ki jól. Ők többre értékelték, hogy ha egy lány hülyécske és a külsőségeket szereti csak, vagy pont hogy istenítsem őt, mert ő mennyire okos. Ebben fiúk nektek könnyebb dolgotok van, mi ezt jobban megbecsüljük úgy érzem :) Persze, ne a bulikban próbálkozz, mert ott tényleg nem találni igazi társat.

19l

2015. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

rossz körökben foroghatsz.

viszont akik egész nap fotózzák magukat, azok jól néznek ki. mi, értemiségiek, el vagyunk húzódva magunk közt, mert rondábbak és csóróbbak is vagyunk. két urat nem szolgálhatsz.

2015. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!