Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez csak nálam van így vagy...

Ez csak nálam van így vagy másnál is?

Figyelt kérdés

Normális sportos külsőm van nem vagyok kövér se, se pattanásos, tehát semmi olyan ami a történetet indokolná, Amit észrevettem hogy az emberek lekezelnek, először kérdeznek elmondom normálisan beszélek, aztán úgy bánnak velem meg úgy néznek rám mintha embert öltem volna. Nőknél is kérnek valami segítséget, csinálom, aztán már hírtelen nem vagyok olyan fontos. vagy még sértődötten szólnak is mintha valami rosszat mondtam volna..

Nemtudom hogy megvagyok én ezzel átkozva vagy miez miért van... De régen is Tanárok is már alsóba. voltak akik úgy kezeltek mintha én lennék a legroszabb.úgy néztek, vagy rajtam vezették le a feszültséget.. pedig Én semmi rosszat az égvilágon nem csináltam, mindig viselkedtem


2015. okt. 14. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd kicsit bővebben? Ugyanis a fentiekből nekem nem sikerült leszűrni a lényeget, vagyis azt, hogy mit teszel? Amikor "Normálisan beszélsz" akkor miről beszélsz? A lányok miért állnak tovább sértődötten?
2015. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom.. én is épp ezt akarom kideriteni de mivel nem adnak rá választ ezért én se tudom! lehet nem artikulálok eléggé vagy passz.. de jó kérdés.
2015. okt. 15. 00:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt anélkül hogy ismernénk nem igazán tudjuk megállapítani neked.
2015. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
najó máshogy teszem fel, legtöbb ember látja tisztán a másik ember kisugárzását ? már ha ez egyáltalán az lenne. mondom, van olyan, vagyunk 3an mondjuk kérdeznek, én elmondom a véleményem de aztán elterelődik a téma vagy a másik kettő megbeszéli, én meg mintha ott se lennék. de sokszor van ez... mindig mintha átsiklana fölöttem a téma. pedig mondom semmi oka nincs meg rá szerintem, van rendesen orrom fülem, tudok beszélni járni.. semmi taszitó nincs rajtam... de mégis sokszor úgy érzem mintha úgy kezelnének az emberek.. nemtudom miért.. lehet ez kisugárzás miatt ? vagy valami gyerekkorbol rámragadt igy hogy ennyire megpecsételje az életet?.
2015. okt. 27. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!