Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki tud adni valami tippet?

Valaki tud adni valami tippet?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok a világban a családom csak kiszúr velem és kb az összes embert utálom egyszerűen hányok mindenkitől hogy lessz így normális életem ês hogy ismerek meg tiszta szívű embereket
2015. okt. 7. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg youtube-on Louise L Hay videóit, ő a pozitív megerősítések módszereit tanítja meg, elég tanulságos szerintem, nekem bejött. Illetve elég sok önfejlesztő, mindennapi pszichológia könyv segíthet enyhíteni, sőt változtatni ezt az életérzést.
2015. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Beszélhetünk ha gondolod...
2015. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne pazarold a gondolataidat rossz emberekre, hidd el, nem érnek ők annyit, hogy te rosszul legyél. ;)


Vegyél egy mély levegőt, bocsáss meg azoknak, akik bántottak, és soha többé ne nézz feléjük. Felejtsd el őket, és kezdd újra. Keress apróságokat az életben, amik boldoggá tesznek. Találj célokat. Tanulj meg örülni, boldognak lenni akár egyedül is. Aztán egy kiegyensúlyozottabb, boldogabb személyiséggel már könnyű lesz olyan társaságra találni, akik megérdemelnek.

2015. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi de ha egyszerüen senki nincs akibe megbíznék így nem lessznek normális kapcsolataim barátaim
2015. okt. 12. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
és mégis hogy telnek napjaid?:(
2015. okt. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!