Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Neked nem uncsi a napjaid? Én...

Neked nem uncsi a napjaid? Én nem tudom magam lekötni.

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok, tanulmányaimat befejeztem rég, vidéken lakom, nincs munka, elköltözni nem tudok. Nincs ahova eljárhatnék, főleg rossz, hűvös időbe, jó időbe még hagyján, tudok csinálni valamit, de ősztől kezdve nagyon uncsik a napjaim.
2015. szept. 29. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Keress munkát. Biztosan van valami, csak nem helyben.

Otthon csinálj meg mindent, takarítás, főzés, mosás.

Olvass.

Tanulj valamit.

Tanulj nyelvet.

Segíts valamit a faludnak.

2015. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
keress kötelet, láncot, kötözd meg magad, és szabadulj ki. Tök jó izgalmas elfoglaltság
2015. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Keress egy játékot amiben klánokba kell tömörülni... Én pl wow-ozom, elég aktív klánban vagyok, mi klánbulikat is szervezünk havi egyszer...
2015. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

keress olyan munkát ami biztosítja a szállást. lehet közben megismersz valakit aki ad értelmet a napjaidnak és később esetleg össze is koltoztok.

de olyan kis faluban ahol nincs semmi munka, kár maradni

vagy kezdj el tanulni valamit még..

2015. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A lét elviselhetetlen könnyűsége? Van fűtve rád, kajád, még neted is! Afelől is lehet nézni, hogy túl jó a sorod. Másrészről egy fiatalembernek tényleg nem pálya egy falu. El kellene költöznöd szerintem is. 42 évesen is ezt fogod mondogatni magadnak, hogy nem tudsz elköltözni? Nem mersz belevágni, ezt is említsd meg. Nem könnyű elindulni, természetesen, de maradni nagyobb botorság. Sokan külföldre vágynak, lehet, hogy te is. Begubózol, az évek meg eltelnek, vissza pedig nem kapod őket. Nem utólag kell okosnak lenni vagy keseregni, hanem most lépni, elindulni.


Ilyenkor valóban beszorul az ember a kijelzők mögé. Most lehet elővenni mindent, amik a verőfényes, nyári napokon képtelenek voltak lekötni. Semmi nem érdekel?

2015. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Érdekes,én a helyedben úgy érezném magam,mint a mennyországban.
2015. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4-es, nem vagyok hajléktalan, van házam, kocsim, kertben virágok, veteményes, szőlő. Kutyám is volt, akit szerettem, jókat játszottam vele, de elütötték. De pl a téli időszakban gyakran fázom, fával, szénnel fűtök és sok nyűg van vele és spórolósan kell fűteni, ami azt jelenti, hogy este nuku és elég hideg van.

De van alapvetően mindenem, de mégis unalmasak a napjaim. Nem akarok már semmit tanulni, egy munkahely jó lenne ami lekötne, de nem vagyok teljesen egészséges és így hátrányban vagyok.

2015. szept. 29. 15:23
 8/14 A kérdező kommentje:
5-6. Most kényelem van de ezt is meg lehet unni! Én is dolgoztam nehéz munkákat is, és azt még könnyebb megunni, azaz minden unalmas egy idő után sajnos.
2015. szept. 29. 15:26
 9/14 anonim ***** válasza:
keress alkotó hobbit, amiből esetleg pénzt is lehet csinálni, én pl intarziákat készítek.
2015. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most akkor valamiféle rokkantsegélyből élsz?
2015. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!