Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fura, ha egy 28éves lányról...

Fura, ha egy 28éves lányról 5-6 fotó készült/maradt meg a múltból vagy nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit sem jelent, nem kell vele foglalkozni, a múlt elmúlt. Ha téged zavar csinálj most képeket hogy később legyen. ;)
2015. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nekem is inkább 20-as éveimtől vannak képek.. 36/f
2015. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Furcsa vagy nem, én is így vagyok. Sajnos vírust kapott a vinyóm, amin az egész életem során készült képek voltak, csak 5-6 db maradt meg, ami rajta volt egy cd-n, meg ami másoknak is megvolt 5-6.

Lehet vele is ez történt.

2015. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:

Tanúvédelmi program...

Amúgy rólam se nagyon vannak,csak baba fotók.

2015. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vinyó nem vírustól betegszik meg, inkább fizikailag megy tönkre, vagy vírus is okozhatja a fájlok tönkremenetelét? Nekünk is veszett el valamennyi régi kép. Viszont régebbiek és érdekesebbek az előhívott képeink... Azok valahogy mindig jól sikerültek. Rólam sajnos a tizenéves korom elejéről nincsen nagyon kép, néha meglepődök, hogy 100 évvel ezelőtt élt híres emberekről több gyerekkori, fiatalkori képet kaparnak elő, mint ahány rólam készült a digitális világban.
2015. szept. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!