Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenhol az utálatot kapom,...

Mindenhol az utálatot kapom, sehol se kapok tiszteletet? Ez mért van?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék,nincs bajom az életemmel.Van egy gyönyörű szép barátnőm,akivel megvagyunk nagyon jól, nagyon jól tanulok,van némi pénzem és ennyi.A suli miatt idén kevés időm lesz,végzős vagyok,eltudom viselni. Itthon anya a munka miatt feszült,általában én kapom meg a feszültséget a nyakamba,apa meg a véleményét akarja rám erőltetni. Ez nem is olyan nagy baj,mert mindig megoldódnak az otthoni problémáim.

De most jön a java. Suliban az osztályomban az utálatot kapom,pedig nem csinálok semmit,sőt igazából még segítőkész és nagy lelkű is vagyok(jószívűnek neveltek). De ha jól tanulok azért kapom az ívet,ha olyat erőltetnek rám amit nem akarok azért vagyok bunkó,meg az ízlésem is ilyen. Tartalékos katona is vagyok,ott a kiképzésen nem utáltak többségben,de nem sikerült a több száz ember közül egy jó ismeretséget se kötnöm. Barátaim nincsenek,nem is mondom hogy baj,mert én ilyen magamban elvagyok típus vagyok. Csak annyit akarok,hogy ne utálattal nézzenek felém? Ezt lehet orvosolni?

18/f


2015. szept. 6. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg a 21. századi homokos típusú fiatalok közé jársz. Azokkal a normális emberek nem jönnek ki.
2015. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Majd talán, ha másik társaságba kerülsz.

Az osztálytársaid gázosak, ha szerintük ciki, hogyha jó tanuló vagy meg kedves.

Esetleg barátnőd társaságában nincs valami normálisabb haver?

De jövőre úgyis vagy suli vagy munka miatt új közegbe kerülsz, akkor talán találsz magadhoz hasonlóbb embereket.

2015. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Barátnőm fiatalabb kicsit,az ő korában a fiúk ha nem is rossz beállítottságúak,de eléggé gyerekesek sok tekintetben. :D
2015. szept. 6. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem veletlenul utalnak. Itt is kiemelted, hogy gyonyoruszep baratnod van. Nem vag a temaba, de mintha dicsekedni akarnal. Gondolom, meg is teszed, neg lenezo vagy, nem csoda, ha nem birnak
2015. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Önbizalom nélkül nincs siker, csak félelem és görcsök. Mindenki annyi tiszteletet és megbecsülést kap a másiktól, amennyire önmagát tiszteli.
2015. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tekintem magam lenázőnek. De tényleg gyönyörűnek gondolom. Lehet hogy nem az,de én úgy nézek rá. :)
2015. szept. 6. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, de itt is csak dicsekszel amúgy is
2015. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerünk nem is tudhatjuk. Ha ismernélek és ugyanezt érezném veled szemben akkor most meg tudnám mondani miért. De nem ez a helyzet, te vagy az egyetlen akinek valami sejtése lehet erről.

De először miből gondolod hogy utálnak és nem tisztelnek? Ez objektívan nézve is így van, vagy inkább csak te érzed így? Milyen jelek utalnak erre?

Te mit gondolsz mi lehet az oka annak hogy így viszonyulnak hozzád? Mikortól vagy ellenszenves nekik? Gondolom nem ránézésre utálnak, hanem előtte történik is valami ami alapján a véleményüket kialakítják, beszélgetés, megfigyelés, bármi.

Vannak vagy voltak barátaid?

Ezeken gondolkozz el. És ne értsd félre, nem arra akarok kilyukadni hogy a te hibád.

2015. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!