Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha az embernek van valakije,...

Ha az embernek van valakije, kapcsolatban van, vagy házastársa, akkor járna fel fizetős társkeresőre?

Figyelt kérdés

Gyakran látok olyanokat egyszerűbb társkeresős oldalon, hogy valaki csak barátság céljából van fent, beszélgetni akar, leg új emberekkel megismerkedni, mert házas, kapcsolatban van.

Viszont ha valaki fizet a társkeresőn, pl az elittárson, az is csak beszélgetni akar, vagy tényleg társat keres maga mellé?


2015. jún. 16. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Te mit keresel egy ilyen oldalon?:D
2015. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Feljárna attól, hogy van valakije. Bejelöli, hogy csak beszélgetni akar, mielőtt otthon lebukna és kitörne a háború. Még mindig tud valamivel védekezni, ha a párja számon kérné. És nem tapasztalat... kacc kacc.. csak így képzelem el.

A másik, hogy szerintem aki így tesz, az igenis ismerkedik, mert nem elégedett teljesen a kapcsolatával vagy csak bizonyos vágyait akarja kielégíteni ezzel. Ez lehet testi kapcsolat, de akár szimpla flört is, önmegerősítés céljából.

Úgyhogy, aki elégedett mindennel, az nem megy fel ilyen oldalakra semmilyen célból!

2015. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha az én párom fölregisztrálna egy ilyen oldalra, akár fizetős, akár nem, tuti hogy nem gondolnék semmi jóra.. Szerintem barátokat nem ilyen oldalakon kell keresni, max arról tudom elképzelni, hogy ehhez folyamodna, aki nagyon egyedül van az életben.
2015. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kapcsolatban, csak van egy lányismerősöm. Tetszik, de sajnos egyoldalú a dolog. Hát nincs mit tenni. Viszont pl facebookon nézem ezt a lányt, van egy nős, kiscsaládos pasi akivel szivecskéket küldözgetnek egymásnak különböző képek, linket hozzászólásaiban. Az ember azt hinné van köztük valami. Pár éves kislánya van, mégis ezzel a másikkal "kavarna"? Persze lehet, nem tudom. Nos ugyanez a lány, meg fent van az elittárson, és ahogy látom napi szintem felnéz oda. És itt meg csak fizetés után lehet cseverészni.

Nekem többször mondta hogy van valakije, persze ez mint késöbb kiderült hazugság volt akkor.

Amugy én is ismerkedni járnék fel, csak meguntam. :)

2015. jún. 16. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
A nők az egófényezés miatt járnak fel. Nem akarnak semmi különöset, de élvezettel olvassák azt a napi 10 üzenetet, miszerint milyen szépek is ők.
2015. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen kapcsolatok már unalmasak. Megbánta, hogy belement. Semmi izgalom, csak a fásult hétköznapok.

Miért regisztrál be?

Azért, hogy hátha talál valami jobbat. Keresi a lovat

Azonban ha nem jön be, akkor a szamár várja otthon.

Ahol már megvan minden, és biztos.

Az ilyen emberek félnek új életet kezdeni, és csak akkor vágnak bele ha már 100% biztos minden.


Én azonnal válnék ha a feleségem kitalálná, hogy ő elittársra akar menni beszélgetni. Meg fb-on ismeretlen férfiaknak írogat szivecskéket. Nem leszek senkinek a 'tuti biztos'. AKi ezt engedi fél, hogy nem kapna mást.

2015. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!