Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok,...

Nagyon magányos vagyok, ismerkedni szeretnék. Tessék itt a kérdőjel:?

Figyelt kérdés

Szép péntek estét kívánok mindenkinek!

Mint a fentiekben kiderül eléggé magam alatt vagyok és sajnos úgy alakult hogy egész hétvégén egy emberel sem valószínű, hogy fogok beszélni. Így jött az ötlet hogy szeretnék ismerkedni, meg tulajdonképpen azért is mert nem vagyok párkapcsolatban és úgy érzem szükségem van valakire. Magamról kicsit röviden 20 éves fiatalember vagyok, 176 cm magas és 75 kg vagyok és szürke a szemem, barna a hajam és jelenleg főiskolára járok, szeretnék egy kedves csinos nőt/ hölgyet megismerni. Röviden tömören a lényeg ennyi.

Kérdés pedig a következő: Lenne kedve hasonló korú csajnak ismerkedni velem? Ha igen kérlek írj üzenetet. Köszönöm.



2015. márc. 6. 18:49
 1/1 Schubell válasza:
0%
Értem... Tehát lányok... Mond csak a fiúkhoz hogy állsz? Ismerek egy tuti helyet. Csak te meg én.
2015. márc. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!